زندگینامه آبیگل جانسون

آبیگل جانسون ، پول در آوردن از هر طریق ممکن

آبیگل جانسون – باید بدانیم که زنان هم جزو میلیاردرهای جهان هستند اما بسیاری از آنان ثروت های خود را از طریق ارث بدست آورده و آن را گسترش داده اند. و کمتر دیده شده است که زنی با قدرت خلاقیت و نوآوری خود ثروتی میلیاردی بدست آورد.

خانم آبیگل جانسون فرزند ادوار جانسون یکی از زنان میلیاردر است. پدر او در سال ۱۹۵۷ بعنوان تحلیلگر اقتصادی در شرکت Fidelity Investment مشغول به کار شد و توانست بعد از ۱۵ سال سمت رئیس را به خود اختصاص دهد.

در جدول ثروتمندان، زن های دیگری مانند: بارباراکاکس آنتونی و آن کاکس جامبرزا قرار دارند. این دو خواهر صاحب ۷/۱۱ میلیارد دلار ثروت هستند. تحصیلات آنها دیپلم است و هر دو ثروتشان را در راه فعالیت های رسانه ای به دست آورده اند.

آبیگل جانسون Abigail Johnson 46 ساله با ۱۵ میلیارد دلار در رده پانزدهم از جدول ثروتمندترین شهروندان آمریکایی و در رده چهل سوم میلیاردرهای جهان قرار دارد.

او صاحب دو فرزند است و با همسرش در شهر بوستون واقع در ایالت ماساچوست زندگی می کند. او به همراه برادرش که سمت رییس اصلی شرکت را دارد، آبیگل هم مدیریت FIDELITY INVESTMENTY را به عهده دارد. این شرکت دارای سرمایه ۵/۱ تریلیون دلاری است.

آبیگل در ۱۹ دسامبر سال ۱۹۶۱ متولد شد.او ادامه تحصیل داد و در نهایت فوق لیسانس مدیریت بازرگانی (MBA) را از دانشگاه معتبر آمریکایی دریافت کرد.

آبیگل ، هم چنین در رشته تاریخ در کالج هوپارک و ویلیام اسمیت، مدرک لیسانس خود را دریافت کرد. وی در سال ۱۹۸۰ در شرکت FIDELITY INVESTMENT مشغول به کار شد. او از سال ۱۹۹۳ برای اولین بار مدیریت سهام خود را که ۲۴ درصد از کل بود، به دست گرفت.

این شرکت در زمینه مالی و اعتباری فعالیت داردو علاوه بر این در حوزه های دیگری مانند: رسانه ها و سرویس حمل و نقل ….. فعالیت می کند.

و شرکت هایی که زیر نظر این شرکت هستند مانند: سرویس اتوبوس رانی بین شهری است. و از دیگر فعالیت های جانبی این شرکت راه اندازی آژانس های کاریابی برای مدتی محدود بوده است.

آبیگل صاحب تعدادی از روزنامه های مشهور در بوستون بود که آن هارا در شهر بوستون به هرالد واگذار نمود.

هم اکنون شرکت FIDELITY INVESTMENT مشترکاً توسط ادوارد جانسون و آبیگل جانسونا داره می شود و مقر آن در شهر بوستون ماساچوست است. این شرکت در دیگر شهرهای ماساچوست مانند نیوهمپشایر فعالیت های زیادی دارد.

گفتنی است که آبیگل جانسون در سال ۲۰۰۷ از ریاست شرکت استعفا داد و سکان آن را به برادرش « ند » Ned سپرد.

درباره ی مجید رشیدی

همچنین ببینید

نام تجاری

چه منابعی هویت برند را تبیین می کنند؟

برند های قدرتمند، توانائی بهبود عملکرد کسب و کار را دارند. بهترین رهیافت شناخت درونی یک برند، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

94 − 92 =