از خودکشی ذهنی جلوگیری کنید

از خودکشی ذهنی جلوگیری کنید

خودکشی ذهنی – درشهری از ایالت های مرکزی آمریکا کارمند یک بانک که جوزف گرانت نام داشت بدون جلب رضایت مدیران بانک،مبلغ بسیار زیادی از بانک وام گرفت؛او در معامله ای که انجام داد کل پول خود را ازدست داد.در یک بعدازظهر،بازرس بانک وارد شد و به بررسی حساب ها پرداخت.گرانت بانک را ترک کرد ودر یک هتل محلی اتاقی اجاره کرد.سه روز بعد او را در حالیکه برروی تخت داز کشیده بود پیدا کردند.او در حال گریه و زاری این کلمات را بارها و بارها تکرار می کرد.((خدای من،این مرا خواهد کشت!من تحمل این رسوایی را ندارم))
او پس از مدت کوتاهی از دنیا رفت.

پزشکان علت مرگ او را ((خود کشی ذهنی ))اعلام کردند.

دوستان عزیزم بیایید باور کنیم که ناخود آگاه ما شعور ندارد. یعنی به همان اندازه که افکار مخرب را باور می کند افکار مثبت و سازنده را هم به همان میزان قبول می کند.

همه ما می دانیم که از انرژی الکتریسیته می توان برق تولید کرد و خدمات زیادی به اجتماع وبشر ارائه داد.حالا اگر از همین انرژی بطور نادرست استفاده کنیم چه اتفاقی خواهد افتاد؟مسلما ویرانی و مرگ.

ناخودآکاه ما نیز دقیقا هینگونه عمل می کند یعنی اگر افکار مخرب را به آن وارد کنیم،مسلما ویرانی به بار خواهد اورد ولی اگر افکار مثبت و سازنده را به آن منتقل کنیم وپس از آن نیز در مسیر صحیح گام برداریم مسلما موفقیت و ثروت در انتظار ماخواهد بود.

خودکشی ذهنی

برای رسیدن به هر خواسته ای در زندگی باید ایمان ما به قدری قوی باشد که دائما خود را در لحظه ای ببینیم که به آن خواسته رسیدیم. یعنی اگر خواسته ما رسیدن به ثروت است باید چنان ایمانی در ما وجود داشته باشد که خود را ثروتمند ببینیم و به مانند ثروتمندان عمل کنیم.

ایمان امری ذهنی است که می تواند از طریق تلقین به خود ایجاد شود.ناپلئون هیل

خودکشی ذهنی

ذهنی که تحت تاثیر احساسات مثبت باشد به جایگاه معروف ذهن یعنی ایمان خواهد رسید. ذهنی که این چنین تحت الشاع قرار گرفته باشد می تواند به ناخود آگاه دستوراتی بدهد که بی درنگ آن ها را قبول کند و بر اساس آن عمل کند.

امروزه دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که یکی از بهترین روش های برنامه ریزی ناخودآگاه؛گوش دادن به موسیقی هایی است که اگاهانه تولید شده اند و فرمان های صحیحی به ناخود آگاه می دهند.

 

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − هشت =