اعتیادی به نام رشد

اعتیادی به نام رشد

اعتیادی به نام رشد – آنتونی رابینز میگوید اگر دائما در حال رشد نباشی،پس در حال مردن هستی.

افراد در حال رشد، روی یادگیری، درک و کسب مهارت در امور جدید تمرکز می­کنند. از رشد در مسائل مالی گرفته تا یک رشته ورزشی. توجه کنیند که رشد به معنای تغییرات انبوه و عمده به صورت یکباره نیست، بلکه رشد معطوف به تغییرات روی فعالیت ­های روزانه است.

به این مسیله فکر کنید که :”چگونه رشد را به زندگیتان اضافه کنین.”

روش های  خوب رشد کردن می­تواند تغذیه ذهن از طریق کتاب­ ها، کلاس ها و سخنرانی ­ها باشه و شاید حتی گوش کردن به دیگران و جهان پیرامون خود. رشد می­تواند از طریق وادار کردن خودتان به امتحان کردن راه­ های جدید اتفاق بیفتد . می­توانید یک زبان جدید یا مهارت جدید بیاموزید. می­توانید غذاهای جدید امتحان کنین یا فیلم های متفاوتی را برای تماشا انتخاب کنین. می توانید با افراد جدید آشنا بشین و … . اگر صاحب کسب وکار هستید ، می­توانید استراتژی­ ها و تکنیک ­های جدیدی را به کار ببندید.

رشد در قالب ­های متفاوتی می­تونه اتفاق بیفتد . زمانی رشد بیشترین تاثیر را دارد که به دنبال ماهر شدن و برتری در ان امر باشیم.

تکرار، لازمه کسب هر مهارتی هست و برای همینه که رشد برای بعضی از افراد اعتیاد میشود . به این فکر کنید: هر چه بیشتر رشد می­کنید، بیشتر مهارت کسب می­کنید، هرچه بیشتر ماهر میشوید، بیشتر رشد پیدا می­کنید.

این یک چرخه بازخورد مثبت هست.

شما چگونه در زندگی خودتان به رشد  معتاد می­شید؟

تا حالا روی عادت های خودتان برای رشد شخصی­تان سرمایه ­گذاری کرده اید؟ خواه از طریق یادگیری زبان جدید یا انجام فعالیت جدید یا تلاش برای حل یک چالش جدید در زندگی. منظورم کسب عادتی هست که به زندگی­تان پیشرفت پویا ببخشد.

پس به عادت ­های روزانه خود فکر کنید.

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

۲ دیدگاه

  1. چرخه ی بازخورد مثبت بین رشد و کسب مهارت و اینکه سرمایه گذاری روی عادتهای خودمون برای رشد شخصیمون،دانش تازه ای ست برای من
    متشکرم

  2. سلام وقت خوش
    “رشد به معنای تغییرات انبوه و عمده به صورت یکباره نیست بلکه رشد معطوف به تغییرات در فعالیتهای روزانه است.”
    چقدر تاثیر گذار بود برام واقعا کلید ارزشمندی ست بینهایت سپاسگزارم.
    شما به زیبایی مسایل و دغدغه ها را در راه رسیدن به استقلال مالی تجربه و شناسایی کرده و برای آنها کلیدهای کاربردی فوق العاده ای دا ید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 2 =