منتظر الهام درونی باشید

الهام درونی

الهام درونی – در روان همه ما ثروت بسیار ارزشمند عقل نهفته است. همه ما دارای تشخیص شعور ذاتی هستیم که می تواند برای ما راه حل، الهام و راهنمائی ها را فراهم کند. مشکل این است که برای شنیدن آن باید به اندازه کافی آرام شویم. باید منتظر الهام درونی باشیم.

برای بدست آوردن سلامتی درونی، اندکی فروتنی و عادت به آن لازم است. ما باید حاضر باشیم که در لحظه ای معین اقرار کنیم ” نمی دانیم چه کنیم ” . باید یاد بگیریم کمی صبور باشیم. ارزش انتظار را دارد. اقرار ساده اینکه پاسخ سوالی را در حال حاضر نمی دانید، عقل و راهنمای باطنی را فعال می کند.

فقط با انتظار کشیدن برای الهام، در بسیاری از مواقع با سرعتی بسیار بالا تقریبا دریافت آن را تضمین می کنید. همیشه نه، اما بعضی اوقات ذهنتان احتیاج به چند دقیقه ای وقت بیشتر دارد که عاقلانه ترین پاسخ را بیابید. در هر حال پاسخ هایی را که دریافت می کنید، شما را شاد و متعجب خواهد کرد. فکر و غریزه تان در سطح جدیدی ارتقاء پیدا خواهد کرد.

هر روز حداقل ۲۰ دقیقه با استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم و یا ریلکسبشن ذهن خود را آرام کنید تا بتوانید ارتباط بهتری با درونتان برقرارکنید و پاسخ ها و نداهایش را بهتر بشنوید.ندای درونی شما اصولا بهترین راهنمای شما درتمام مراحل زندگیتان می باشد .فقط کافیست آن را بشناسید، به او مجال سخن گفتن بدهید و از راهنماییهایش استفاده کنید تا بهترین نتایج را در زندگیتان بدست آورید.

با امید اینکه ندای درونتان بهترین راهنمای زندگیتان باشد

درباره ی مجید رشیدی

همچنین ببینید

نام تجاری

چه منابعی هویت برند را تبیین می کنند؟

برند های قدرتمند، توانائی بهبود عملکرد کسب و کار را دارند. بهترین رهیافت شناخت درونی یک برند، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

99 − = 96