بزرگ فکر کنید

بزرگ فکر کنید

بزرگ فکر کنید عاملی جادویی است که دیدگاه شما را وسیع می کند و به شما اجازه می دهد تا فرصت های بزرگ را ببینید.
بزرگ فکر کردن زندگی را آسان تر و بسیار لذت بخش تر می کند و احتمال سودهای بزرگ را نیز بیشتر می کند. این نکته را تاجران بزرگ همیشه یادآوری می کنند که بزرگ فکر کردن یکی از اساسی ترین اصول موفقیت است.

فروشندگان موفق بیمه تاکید دارند که مقدار زمان لازم برای فروش قرارداد یک میلیون دلاری  و فروش قرارداد یک هزار دلاری یکسان است.

در زمینه سخنرانی عمومی، این ایده حیاتی است. برای صحبت با یک شخص همان ۶۰ دقیقه ای لازم است که برای صحبت برای یک جمع لازم است. اندازه جمعیتی که می خواهید برای آنها صحبت کنید بستگی به دیدگاه خود شما دارد.

بزرگ فکر کنید : ایده بزرگ فکر کردن در انتخاب شخص مذاکره کننده نیز موثر است. آیا از رجوع به مقامات بالا ترس دارید؟ اگر چنین است دارید فرصت ها را از دست می دهید.اغلب اوقات مقامات بالا راحت ترین مخاطب ها هستند و بیشترین تمایل را به کمک کردن دارند. تنها کافیست که خود را باور داشته باشید و انقدر دیدگاه بزرگ و متفاوتی در برخورد خود  با آنها از خود نشان دهید تا ببنید آنها چطور به خاطر کمک به شما از جان و دل انرژی می گذارند.

مثل همیشه دلیل اصلی کوچک فکر کردن اکثریت مردم ترس است. افکاری از قبیل: من نمی توانم در حضور گروهی سخنرانی کنم، نمی توانم خطرات پروژه ای بزرگتر را بپذیرم و… ذهن را پر می کند و خیلی جدی تلقی می شوند. هنگامیکه افکار ترسناک وارد مغزتان می شوند، سعی کنید آنها را بیرون بیندازید. هرگاه باور کنید که می توانید، پس می توانید این کار را انجام دهید. ترسی را که دچار آن هستید تقریبا همیشه خود ساخته و بیهوده است.

اولین قدم ازبین بردن هر نوع ترس یا نگرانی است که مانع راهتان می باشد. به محض آنکه افکار نگران کننده به تدریج محو شوند و جذابیت کمتری پیدا کنند، ایده های جدید و الهامات بروز می کنند.

دنیابزرگ است و شما بزرگ تر از دنیا پس آنچنان که درخور شماست بزرگ بیندیشید

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 1 =