به استقبال مشکلات کسب وکار بروید

مشکلات کسب وکاردر هر مرحله ای از حیات یک کسب وکار وجود دارند. خیلی از افراد به خاطر ترس از مشکلات کسب وکار، اقدامی انجام نمی دهند و در واقع ترس های بسیار زیاد آن ها باعث می شود که به کلی از انجام آن کار سر باز بزنند.

آموزش یکی از مهم ترین فاکتورها برای پیشرفت هر کشوری محسوب می شود. پدر و مادر ها موظف هستند که ابتدا خودشان آموزش ببینند و بعد آن آموزش ها را به فرزندانشان منتقل کنند.

یکی از نکته های مهم که در دوران کودکی کمتر به ما آموزش داده شده است، همین نترسیدن و رفتن در دل مشکلات است. پدر ومادر هایی که از ترس کثیف شدن لباس های فرزندانشان، جلوی بازی کردن و در واقع یادگیری اصول اولیه کسب وکار را می گیرند، نمی دانند که چه ضربه مهلکی به آینده فرزند و جامعه شان می زنند.

بدون شک هر کسب وکاری با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد. به طوری کلی می توان گفت که کسب وکار هایی موفق هستند که هر کدام مشکلی را از همنوعان خودشان حل کنند. بنابر این به جای ترسیدن از مشکلات می توان به استقبال آن ها رفت و آن ها را یکی یکی حل کرد.

ممکن است در شروع مشکلاتی مثل تامین مالی، مجوز ها، اجاره محل و تامین مواد اولیه برای کسب وکار وجود داشته باشد.

مشکلات کسب وکار در چرخه رشد می تواند شامل جذب و آموزش نیروی انسانی، بازاریابی و فروش بیشتر و ….باشد.

مطلب مرتبط: در بیزینس جایی برای بی سوادها هست؟

تماشای آنلاین ویدئوی به استقبال مشکلات بروید

 

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هجده =