توجیح قانون جذب در مورد ثروت بادآورده

بسیاری از مردم که در مورد قانون جذب و قدرت ذهن اطلاعات دارند ، ممکن است در مورد آن بیندیشند اما تعداد کمی از آنها شروع به بالا رفتن از پله های موفقیت و ثروتمندی میکنند. چرا همه نمیتوانند از قانون جذب برای ثروتمند شدن استفاده کنند؟
اگر این سوال برای  شما هم پیش آمده لازم است ابتدا این موارد را در نظر بگیرید :

  • قانون جذب یک واقعیت قطعی است که همه میتوانند از آن استفاده کنند
  • اما در واقع بسیاری از مردم به شیوه ی درستی از آن استفاده نمی کنند و نتیجه نمیگیرند

هیچ شکی در قانون جذب و توانمندی و قدرت شگفت انگیز آن نیست اما مشکل این است که قانون جذب تنها زمانی اثر دارد که بدان باور قلبی داشته باشید. در واقع قانون جذب قدرت ذهن را کانال بندی میکند و هیچ فرمول شگفت انگیزی ندارد. قانون جذب به شما یاد میدهد قدرت ذهن خود را به سوی بهترین ها هدایت کنید.
اگر شما با توجه به قانون جذب همواره به ثروتمند شدن بیندیشید ولی هیچکاری در راستای رسیدن به این هدف انجام ندهید به هیچ نتیجه ی معقولی هم نخواهید رسید. همان مثال معروف که میگوید : یک پیاده هر چقدر هم به سوار بودن فکر کند نتیجه ای نمیگیرد مگر اینکه برای هدفش قدمی بر دارد. یا مثال دیگر که بی ربط به ثروت باد آورده نیست برنده شدن در قرعه کشی بانک است ؛ بی شک شما برنده ی قرعه کشی بانک نمیشوید مگر اینکه در آن حسابی باز کرده باشید. بر اساس قانون جذب چیزی به عنوان ثروت بادآورده وجود ندارد ، شما به همان چیزی میرسید که میخواهید ؛ خواه بسیار بزرگ و کلان و خواه کوچک و ناچیز.

اگر به تازگی با قانون جذب آشنا شده اید بهتر از همین ابتدا ذهنیت درستی در مورد قانون جذب داشته باشید ؛ هدف قانون جذب هرگز ایجاد رخوت و بی تحرکی در افراد نیست بلکه مبنای کارش بر اساس امید و انگیزه و اعتماد به نفس است! شما میتوانید ثروتمند شوید اگر بخواهید و به دنبال راه حلی بگردید .

توجیح قانون جذب در رابطه با سرمایه های باد آورده واضح شد ، حتی برای سرمایه های کلان بادآورده هم باید تلاش کنید. در واقع این سرمایه بادآورده همان چیزیست که در ذهن خود میخواستید.
این ها اقداماتیست که باید به خاطر بسپارید و انجام دهید :

  • شما باید به شدت اعتقاد داشته باشید که یک چیز خاص اتفاق خواهد افتاد. باور شما باید قوی و تزلزل ناپذیر باشد . بنابراین باید در اعتقاد خود به قانون جذب راسخ باشید.
  • حتما باید خواسته ی خود را تجسم کنید ؛ تجسم قدرت ذهن شما را دقیقا بر روی هدفتان با ریزه کاری هایش متمرکز میکند. پس باید تصویر واضحی از خواسته ی خود داشته باشید
  • در گام آخر لازم است بر اساس خواسته ی درونی خود اقدام به حرکت کنید. دنبال همان چیزی بروید که در اعماق وجود خود آرزویش را دارید .

اگر طبق قانون جذب تصمیم گرفته اید برای ثروتمند شدن برنامه ریزی کنید این نکته ی مهم را بدانید : ایمان آورده و سپس عمل کنید . بدون هریک از این ها به هیچ حاصلی دست نخواهید یافت! با قانون جذب هرآنچه که برای شما بهترین است رخ خواهد داد.

درباره ی مهتاب معصومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =