درباره ما

موسسه ثروت سازان از سال ۱۳۹۴ فعالیت خودش را در حوزه آموزش کارآفرینی و رشد کسب وکارها توسط سرکار خانم صنم رشیدی و آقای مجید رشیدی شروع کرد.

داستان راه اندازی ثروت سازان از زبان مجید رشیدی:

خیلی خوب یادم هست که از دوران کودکی علاقه زیادی به کار کردن و پول ساختن،داشتم،زمانی که بیشتر همسن و سال‌های من در حال بازیگوشی و تفریح بودند،به همراه پدرم به ساختمان‌ها مختلف می رفتم تا قواعد راه‌اندازی کسب وکار را یاد بگیرم،کم کم که فوت و فن‌های این کسب وکار را یاد گرفتم،احساس میکردم که باید مطالب علمی درستی یاد بگیرم تا بتوانم کسب وکاری را که دیگر به صورت تنهایی در حال اداره آن بودم رشد دهم،بنابراین وارد دانشگاه شهید بهشتی شدم و در رشته مدیریت صنعتی مشغول به یادگیری شدم،بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه شهید بهشتی سعی کردم تمام آموزه‌هایم را در کسب وکار خود پیاده‌سازی کنم،تا حدودی هم در این زمینه موفق بودم.

تصمیم مهم بعدی که گرفتم این بود که راه‌اندازی کسب وکارهای دیگر در زمینه‌های مختلف را امتحان کنم تا از آن طریق به استقلال مالی دست پیدا کنم ولی خب در بیشتر آن‌ها شکست خوردم، باز هم احساس کردم که باید دانسته‌های خودم را افزایش بدهم و این بار وارد دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران شدم.بعد از طی کردن دروس این دانشکده در مقطع ارشد تصمیم گرفتیم با خواهرم(سرکار خانم صنم رشیدی)کسب وکار جدیدی را در حوزه آموزش مطالعه (تندخوانی )راه اندازی کنیم و یک محصول بسیار کاربردی نیز در این زمینه مطالعه کردیم و خدا رو شکر وضعیت مالیم روز به روز بهتر شد.

امروز که در حال نوشتن این متن هستم در سه کسب وکار غیر فعال دارای سهام عمده هستم و با کمترین میزان انرژی و زمان در حال انجام کاری هستم که از کودکی عاشق آن بودم و آن هم آموزش اصول کسب وکار و کار آفرینی است.

آنچه ما در مجموعه ثروت سازان انجام می دهیم آموزش اصولی راه اندازی کسب وکار و رشد آن است.یکی از مهمترین دلایلی که باعث شد من این وبسایت را راه اندازی کنم این بود که همیشه یک خلا مهم در آموزش کسب وکار احساس میکردم وآن هم این بود که بیشتر مدرسان دانشگاهی حوزه کسب وکار؛ خودشان کمتر درگیر چالش اداره یک کسب وکار بوده‌اند و بیشتر یاد گرفته‌اند که مطالب کاملا تئوری را که هیچ گونه کاربردی برای بهبود بخشیدن به یک کسب وکار ندارد،تدریس کنند. بنابراین این وبسایت را راه اندازی کردم که در آن آموزش‌های علمی را بصورت کاملا کاربردی ارائه کنم.

نکته‌ای که همیشه به آن اعتقاد داشته‌ام این است که مطالب باید در نهایت سادگی و روانی به مخاطبان آموزش داده شود، چیزی که در تمام آموزش‌های موسسه ثروت‌سازان آن را خواهید داد. مقالات،فایل‌های صوتی و ویدیویی در ساده ترین شکل ممکن به مخاطبان ارایه می شود.

امیدوارم بتوانم در این مجموعه به بزرگترین هدف زندگی خودم که آموزش کارآفرینی به ۱میلیون ایرانی‌است دست پیدا کنم.

خدمات و محصولات وبسایت ثروت سازان:

در این وبسایت ما به ارائه محتوای آموزشی در زمینه فروش،راه اندازی کسب وکار،رشد کسب وکار و … می پردازیم.خدمات ثروت سازان شامل بسته های آموزشی،دوره های حضوری و جلسات مشاوره می باشد.