رازی به نام قانون جذب

رازی به نام قانون جذب – یکی از بزرگترین قوانین جهان که این روزها طرفداران زیادی دارد قانونی است به نام قانون جذب، قانونی که وقتی دقیق تر به آن نگاه می کنیم متوجه می شویم ترجمه های اشتباه و حذف بخش هایی از آن باعث شده است افراد زیادی نتوانند به خوبی آن را درک کنند و به همین دلیل گاهی آن را رد می کنند و فکر می کنند این قانون جواب نمی دهد و شاید خرافات است! این قانون یک نیروی زمینه ای در تمام کاینات است که در برابر افکار و احساسات ما عکس العمل نشان میدهد. در این قانون هرچیزی را که بر آن متمرکز شوید بدست می آورید. در قانون جذب منفی یا مثبت فرقی نمیکنند ، چون سرنوشت را باور شما و تمرکزتان تعیین می کند. پس بهتر است امیدوار و مثبت نگر باشید زیرا قانون جذب در همه حال فعال است حتی زمانی که شما به آن فکر نمیکنید ، قانون جذب مانند قانون جاذبه در همه حال جریان دارد. شاید بتوان گفت قانون جذب همان برنامه نویسی ذهن است.

اکثر افراد فکر می کنند قانون جذب یعنی به هر چیزی که می خواهیم فکر کرده و آن را تجسم کنیم، آنوقت است که ما خواسته خود میرسیم . اما قانون جذب فکر کردن نیست بلکه توجه کردن است و واژه توجه با فکر به اشتباه ترجمه و بیان شده است. مطمین باشید هرچیزی که در زندگی کسب کرده اید عملا آن را جذب خود کرده اید.

در قانون جذب مشابه ها جذب همدیگر میشوند . مثلا زمانی که به یک موضوع ناخوشایند فکر میکنید هرچی بیشتر به آن فکر کنید میبینید که این موضوع برایتان ناخوشایند تر و زجر آورتر میشود. پس همیشه مثبت فکر کنید تا افکار مثبت بیشتری جذبتان شود.

حتما جمله “شکر نعمت نعمتت افزون کند” را شنیده اید. تا به حال از خودتان پرسیده اید چرا باید شکر گزار باشید؟ وقتی شکر گزار هستید توجهتان روی داشته هایتان است و به همین دلیل خداوند نیز نعمات بیشتری را وارد زندگیتان می کند. این موضوع را در تمام ادیان می توانید ببینید. مثلا در آیه ی ۶۰ سوره ی مومن خداوند میفرمایند : “مرا بخوانید تا شما را اجابت کنم” تا به حال متوجه معنای عمیق این جمله شده بودید؟ یا به کرات شنیده ایم “یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادت است”. آیا این جمله اشاره بر قدرت بی کران ذهن انسان ندارد؟

مصداق این قانون را می توانید در اطراف تان ببینید، افراد فقیر همیشه توجه شان روی کمبود هایشان  است و همیشه به شرایط کشور، گرانی، جنگ، بدبختی، بی پولی و… معترض هستند ولی افراد ثروتمند همیشه بابت داشته هایشان سپاس گزار هستند و سعی دارند متوجه موضوعاتی شوند که کمکشان کند تا پیشرفت بیشتری داشته باشند و این دلیل فقر و ثروت افراد است و به این شکل فقرا هر روز فقیر تر و ثروتمندان هر روز ثروتمند تر میشوند.

بر اساس قانون جذب برای ثرتمند شدن حتما تصور کنید پولی که میخواهید به دست خواهید آورد ، برای اینکه پول بیشتری کسب کنید پول بیشتری خرج کنید و در برخورد با پول سخاوتمند باشید و به خود ایمان داشته باشید آنچه را که میخواهید قطعا بدست می آورید .

همه این توجهات، ذهن ما را برنامه ریزی می کنند و تبدیل به باور می شوند و این باورها واقعیت زندگیمان را شکل می دهند و رازی به نام قانون جذب را آشکار میکند. اگر از قانون جذب استفاده می کنید و نتیجه نمی گیرید به این دلیل نیست که اشتباه است بلکه به این دلیل است که نکات این قانون را به درستی به کار نگرفته اید و خواسته تان هنوز به باور قلبی مبدل نشده. انتظار هم مصداقی از قانون قدرتمند جذب است ، همیشه انتظاردریافت خواستتان را بکشید و ناامید نباشید.

رازی به نام قانون جذب

درباره ی مهتاب معصومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =