راز ثروت میلیونی بازاریابان شبکه ای در چیست؟

اگر میخواهید در زمره بازاریابان میلیونر باشید و درآمد عالی و مدام العمر را تجربه کنید اصول زیر را به خاطر بسپارید ؛

 • همکاران احتمالی و زیرمجموعه ی خود را در جاهایی بیابید که مناسب سازمان شما باشد. فکر کنید: چه کسی از این حرفه خوشش خواهد آمد، چرا خوشش خواهد آمد و من چگونه باید به سراغش بروم؟
 • بازار هدف و مشتریان خود را بر اساس محصول خود نشانه گیری کنید ؛ مثلا مراکز تندرستی، درمانگاه ها، مراکز ورزشی و بدنسازی، استخر و سونا مکان هایی هستند که برای معرفی محصولات زیبایی و سلامتی مناسبند.
 • همیشه یافتن افرادی مانند خودمان آسانتر است. ولی هرچه افراد بیشتری را جذب کنید بهتر خواهد بود. بازاریابان میلیونر به دنبال افرادی هستند که مهارت ها، نگرش ها و تجربیات جدیدی برای گروه بیاورند و فقط به سراغ افرادی که مراجعه به آنها راحت است نمیروند . راز برنده بودنِ یک گروه، تعادل است.
 • تماس هایتان را گسترش دهید. مثلاً والدین، شاید انتخاب مناسبی برای فروش کتاب های آموزشی، آلبوم عکس و اسباب بازی باشند ولی از مادربزرگ ها و پدربزرگ ها نیز نباید غافل بود (مخصوصاً چون آنها به نوه های خود خیلی علاقه دارند.) آنها نیز وقت زیادی دارند که به یک کار جدید اختصاص دهند، عمری مهارت و تجربه دارند که با ما درمیان بگذارند و شاید هم تحت فشار پرداخت قسط وام های خود باشند.
 • بازاریابان میلیونر خود را محدود نمیکنند . هرکسی، هر کجا و هر زمان شکار مناسب را انجام میدهند.
  به این فکر کنید که «چه فردی؟» و سپس «چه فرد دیگری؟». ورودی بعدی شما میتواند پیشخدمت کافی شاپ، دندانپزشک، خدمتکار یا همسایه شما باشد که هر روز صبح او را میبینید یا همکلاسی قدیمی شما، دوست معلم شما یا هر فردی که با شما مرتبط است. همیشه حواستان جمع باشد.
 • هرگز تصور نکنید که فلانی شاید خوشش نیاید. هر ساله صدها هزار نفر با زندگی های مختلف به این صنعت میپیوندند تا بدون به خطر انداختن سرمایه زیاد و بدون فدا کردن خانواده، دوستان و وقت گرانب های خود به استقلال مالی برسند. تنها یک راه مطمئن برای از دست دادن یک همکار احتمالی وجود دارد که آنهم درخواست نکردن از اوست.
 • اگر استراتژی شما، ساخت گروهی از افراد لایق است، پیش داوری نکنید. همه حق دارند فرصتی داشته باشند. اگر مفید واقع نشد، فرد مورد نظر نه چیزی به دست آورده و نه چیزی را از دست داده است به جز فرصتی برای کسب درآمد، کار در منزل، فراگیری مهارت های جدید، اعتماد به نفس بیشتر و به دست آوردن زمان بیشتری برای فراغت، مسافرت و یافتن دوستان جدید .
 • همه جا بذر بپاشید و آنها را با تماس گرفتن، پرورش دهید. هول نکنید و بیش از حد خود را مشتاق نشان ندهید. برای شناختن مردم، وقت صرف کنید و حواستان به هر سرنخی از طرف مشتری که احتمالا نشانگر علائق یا نیاز اوست باشد.
 • اگر ارزش چیزی را که پیشنهاد میدهید بدانید، خواهید دید که مراجعه به مردم راحتتر میشود. وقتی به سراغ افرادی که فکر میکنید بهترین انتخاب برای کار شما هستند میروید، دارید آنها را تحسین میکنید. آنها را وسوسه نمیکنید که به کار شما ملحق شوند بلکه فرصت را به آنها گفته و اشاره میکنید که درصورت امضاء قرارداد، از کمک و حمایت شما برخوردار خواهند بود. اگر غلو بکنید، امید واهی داده اید و حتی ممکن است همکار احتمالی شما، پیشنهادتان را رد کند.

درباره ی مهتاب معصومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 5 =