راز پول در آوردن در قرن ۲۱

راز پول درآوردن در قرن ۲۱ چیست؟ اگر تمام پیشرفت دنیا در ۲۰ قرن گذشته را بررسی کنیم، متوجه می شویم که قرن ۲۱ بیشترین تغییرات را در خود داشته. فقط کافیست به ۱۸ سالی که از این قرن گذشته نگاه بیندازیم.اما راز پول در این قرن چیست؟ چگونه می توان در این عصر پول بیشتری درآورد.

برای درک بهتر این موضوع بهتر است عصرهای مختلف زندگی بشر را بررسی کنیم.

۱:عصر شکار: در این عصر، انسان ها نیاز خود را از طریق شکار کردن بر طرف می کنند،همه آدم ها از لحاظ ثروت و وضعیت اقتصادی در شرایطی برابر بودند. رئیس قبیله تفاوت چندانی با دیگران نداشت. شاید تنها مزیت او این بود که می توانست زودتر خودش را سیر کند. یک طبقه پولی بیشتر وجود نداشت و آن هم طبقه فقیر بود.

۲:عصر کشاورزی:وقتی بشر کشت دانه ها و اهلی کردن حیوانات را آموزش دید، زمین تبدیل به ثروت شد. شاهان و ملکه ها ساکنان زمین بودند و بقیه روی زمین کار می کردند و به آن ها مالیات می دادند. دو طبقه اجتماعی وجود داشت: ثروت مند و رعیت.

۳:عصر صنعتی: بعد از اینکه کریستوفر کلمب و همراهانش قاره جدیدی را کشف کردند، مفهوم ثروت تغییر کرد. منابعی مثل نفت، مس، لاستیک و قلع تبدیل به ثروت شدند. ارزش زمین ها هم تغییر کرد. اگر در عصر کشاورزی، زمین های کشاورزی با ارزش بودند، در این برهه زمین هایی که استفاده صنعتی داشتند مهم تلقی می شدند. در این عصر یک طبقه اجتماعی جدید شکل گرفت:متوسط. یعنی ۳ طبقه وجود داشت: فقیر، متوسط و ثروت مند.

۴:عصر اطلاعات: این عصر با اختراع کامپیوتر توسط بشر شروع شد. در این عصر اطلاعات مثل اهرمی است که به وسیله آن ثروت از منابع ارزان تولید می شود.

راز پول در آوردن در قرن ۲۱ داشتن اطلاعات کافی و نیز ارائه آن هاست. بیشتر ثروتمندانی که طی این دوره ها توانسته اند امپراطوری خود را خلق کنند، از طریق تولید محتوا به این ثروت عظیم دست پیدا کرده اند.

فیس بوک، قلم چی و نمونه های بسیار زیادی دیگر وجود دارند که می توانیم به مراجعه به مدل رشد آن ها درس های بسیار زیادی یاد بگیریم.

به شما پیشنهاد میکنم که عمیقا به این فکر کنید که آیا تا بحال از این راز پول استفاده کرده اید؟ به این فکر کرده اید که چقدر اطلاعات و آگاهی ارتباط تنگاتنگی با ثروت و پول دارد؟ در این عصر طبقه های اجتماعی عبارتند از :فقیر، متوسط،ثروت مند و ابر ثروت مند.

تماشای رایگان ویدئوی راز پول درآوردن در قرن ۲۱

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 3 =