روی مخاطبان خود تاثیری عالی بگذارید

مخاطبان

مخاطبان – حدس می زنم که این روش نقطه مقابل “اصطلاح پل های پشت سر خود را خراب نکنید” است. احساس دیگران در مورد شما می تواند عنصری مهم برای موفقیت باشد. در تمام موارد وقتی مردم احساس خوبی نسبت به شما دارند، این امر شما را از آنها متمایز کرده و در هر کاری که انجام می دهید مزیتی اخلاقی و بسیار شایسته به شما می دهد. این امر بدان معنا نیست که شما باید تظاهر به آنچه نیستید کنید، فقط اینکه تشخیص می دهید که حضور، رفتار، شان و مهربانی شما تاثیری دائمی در ذهن آنهایی که با شما هستند به جا می گذارد.

شما باید خواهان این باشید که وقتی افراد به فکر شما می افتند، بخواهند با شما کار کنند، وقت بگذرانند و کمکتان کنند. بخواهید که مشتری هایتان، موکلانتان، همکارانتان، حتی رقبایتان از شما خوب یاد کنند و از شما پیش دیگران تعریف کنند.

انجام این کار بسیار آسان است. زیستن با درستی و مهربانی مطلق را در بالاترین اولویت قرار دهید. همیشه بکوشید که اول به دیگران بپردازید. واقعا علاقه مند به زندگی دیگران باشید. در رابطه با دیگران در لحظه حال باشید. به چشمهایشان نگاه کنید و به گفته های آنها تمرکز داشته باشید. بطور فردی به آنها اهمیت بدهید. درباره خانواده شان سوال کنید. بشنوید، بشنوید، بشنوید. و نهایتا اعمال خود را با نیتتان هماهنگ بسازید. از جمع متمایز باشید. از کسانی باشید که تشکر از مشتریان و مرمانی که با آنها کار میکنند را فراموش نمی کنند. کارت یا یادداشت یا حتی اگر گل متناسب شرایط است ارسال دارید.

بگذارید مردم با دیدی مثبت از شما یاد کنند

اگر این استراتژی را با احساسات منحصر به فردتان بکار ببندید و اگر در فکر و اعمالتان صادق باشید، با گذشت زمان با تقریبا هر کس که تماس داشته باشید شهرت درخشان استثنایی “یک در میلیون” بوجود خواهید آورد. مردم برای فرصت کار کردن با شما یا حتی گذراندن وقت، در خانه شما را از پاشنه در خواهند آورد. علاوه بر این، زندگیتان به اندازه ای لبریز از شادی، عشق و مهربانی خواهد شد که هیچ وقت در خواب هم نمی دیدید.

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − دو =