شانس فقط یکبار در خانه را نمی زند

شانس

شانس – این تصور که شانـس فقط یکبار در خانه شما را میزند، یک ایده اشتباه است. به هر جایی نگاه کنید شانـس واقعا وجود دارد. همین امروز هزاران فرصت شغلی جدید در حال ایجاد شدن است. میلیون ها کار هستند که نیاز به بهبود یافتن دارند و به این صورت فرصت های نامحدود پیش می آیند. شرکت های جدید تاسیس می شوند و به دنبال آن شغل های جدید شکل می گیرند. محصولات و فنون جدید اختراع می شوند. کودکانی که نیاز به یادگیری دارند. منازلی که باید ساخته شوند و یا به نظافت نیاز دارند. مردمی از همه نوع فرهنگ که نیاز به کمک دارند. همه ما استعدادها و نبوغی داریم که افراد بسیاری هستند که به آن نیاز دارند. اگر بر این اعتقاد باشید که شانـس فقط یکبار در خانه شما را می زند، ممکن است به سرعت درگیر کاری شوید که بنظر برسد همان شانس کذایی است. ممکن است مشغول به کاری شوید که به معنای واقعی به آن علاقمند نیستید، یا به محلی نقل مکان کنید که متناسب طبیعت شما نباشد.

وقتی خود را از ترس از کمبود فرصت ها رها می کنید، شانسی به سراغ شما می آید.

عدم ترس، اهداف شما را روشن می سازد و به شما کمک می کند فراتر از احتمال، خطرها را ببینید.

علم به این امر که شانس ، فقط یکبار درخانه شما را نمی زند ، این شهامت را به شما می دهد که انتخاب های خود را جستجو کنید و ذهن خود را برای شانسی های جدید باز نگه دارید. چشمان شما راه های جدید انجام امور را خواهند دید. افراد موفق  حتی شانس ها را در شکست های گذشته خواهند یافت. شما درآینده خواهید فهمید که شانس های شما در تمام آن زمان حضور داشته اند و فقط شما آنها را ندیده اید.

خود را از شر ترس رها کنید. در دنیا بی نهایت شانـسی وجود دارد. بیش از نیاز موجود است.

با توکل به خدای مهربان هرلحظه شانـسی را تجربه کنید.

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 2 =