۶ ابزاری که از شما یک بازاریاب شبکه ای موفق میسازد

راه اندازی کسب و کار بازاریابی شبکه ای – یک جعبه ابزار را تصور کنید که درون آن شش ابزار وجود دارد. این شش ابزار، شما را در راه اندازی کسب و کار بازاریابی شبکه ای کمک میکندن : سه ابزار پایه برای کارهای ساده و سه ابزار دیگر برای کارهایی که کمی پیچیده هستند. هرچه زودتر قلق استفاده از این شش ابزار را یاد بگیرید، زودتر به نتایج مورد نظرتان خواهید رسید. بیایید با ابزارهای پایه شروع کنیم:

زمانبندی:
دفتر سررسید یا دفتر برنامه ریزی شما، نشانگر وضعیت کار شماست. هرچه تعداد قرار های ثبت شده در دفترتان بیشتر باشد یعنی کارتان رو به راه تر است و موفقیت نزدیک تر است. دفتر خالی یعنی کارتان با خطر روبه رو است و شما باید این هشدار را جدی بگیرید و در صدد راهکار های خنثی کننده ی خطر باشید.

فروش:
درآمد ماهیانه شما به میزان فروش خودتان و گروهتان بستگی دارد. طوری برنامه ریزی کنید که فروش و درآمدتان را به حداکثر برسانید. برای نیل به این هدف کار تیمی را فراموش نکنید .

داوطلب گیری:
فرصت کاری شما، گل سر سبد محصولات شماست و تا زمانی که معرفی مؤثر آن را نیاموزید، موفق نخواهید بود.

حالا به سه ابزار پیشرفت های میرسیم که کمکتان میکنند به بلند پروازانه ترین اهداف خود برسید:

ساخت روابط:
فروشِ یک مرتبه ای و ملاقات های شانسی، کسب و کار استواری را نخواهند ساخت. اگر مشتری و همکاران قبلی خود را از بین برده و مرتبا فقط به دنبال افراد جدید باشید، قبل از آنکه کارتان به جایی برسد، از پای در خواهید آمد.

مربیگری:
موفقیت شما نهایتا با موفقیت افرادی که جذب کرده اید گره خورده است. با اینکه مسئول موفقیت آنها نیستید ولی شما مسئول کیفیت حمایتی هستید که به آنها میدهید.

مدیریت:
کار موفق با هرج و مرج جور در نمی آید. همزمان که کارتان پیش می رود، مجبورید با یک دست چند هندوانه را بلند کنید. سعی کنید تا حد ممکن هندوانه های کمتری از دستتان بیفتد.

معامله گر

درباره ی مهتاب معصومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =