نکاتی کارآمد در مورد تبلیغات پربازده

نکاتی کارآمد در مورد تبلیغات پربازده :

  • تبلیغ طولانی، مردم را تشویق به خرید کالاهای شما یا ورود به کار شما نمیکند. هرچه کمتر از کلمات استفاده کنید، وقت بیشتری دارید که برای چیزهای مهمتر صرف کنید. آگهی های تلویزیونی به طور متوسط ۳۰ ثانیه طول میکشند. میدانید چرا؟ چون اگر همینقدر کوتاه باشند، مفید و مؤثر خواهند بود. اگر آگهی کوتاهتر باشد، برای رساندن پیام خود با مشکل روبه رو است و اگر بیشتر طول بکشد، بیننده کانال را عوض میکند.
  • قبل از هر اقدامی تصمیم بگیرید که با تبلیغ چه میخواهید بگویید و با کلمات بازی کنید تا جادویی شوند. آنچه درون ذهنتان نگه میدارید مهم نیست، بلکه آنچه بروز می دهید و بیرون میریزید مهم است. مگر اینکه با کسی حرف بزنید که گوش شنوا ندارد در اینصورت هرچه بگویید فایده ندارد زیرا او اصلاً گوش نخواهد داد.
  • وقتی بیش از حد درباره ی محصول توضیح میدهید به شعور مشتری توهین میکنید. اگر بخواهند بیشتر بدانند خودشان از شما خواهند پرسید و بهتر گوش خواهند داد زیرا برایشان جالب است. برنامه ریزان طرح مهمانی میدانند که مهمانی هایی با فروش و قرار ملاقات زیاد همراه خواهند بود که هیجان انگیز، آموزنده و شاد باشند. اطلاعات زیادی، مهمانی را کسل کننده و ملال آور میکند. دادن اطلاعات بیش از حد، تصمیم گیری متقاضیان احتمالی را خدشه دار میکند. بنابراین فرصت شما برای معرفی کارتان بر باد میرود.
  • اگر خودِ تبلیغ نتواند مردم را به کار شما علاقمند کند، طولانی شدن زمان تبلیغ هم نمیتواند.
  • کلاً فرض کنید که همه، مشغله دارند. همیشه به مشتری احتمالی خود بگویید که تبلیغ و معرفی محصول شما چقدر طول خواهد کشید. هرگز از زمان گفته شده فراتر نروید. مردم وقتی میبینند که شما به زمان و حریم آنها احترام میگذارید، احساس آرامش میکنند.
  • صحبت های خود را درحالی که دارند فکر میکنند و وسوسه شده اند به اتمام برسانید… تا احتمال تحت تاثیر قرار گرفتن مشتری بیشتر باشد. این احتمال زمانی قوی است که ذهن مشتری شدیدا درگیر تبلیغات شما شده باشد.
  • با یک فعالیت و ایده خلاقانه در تبلیغات خود مشتری های احتمالی خود را شگفت زده کنید. نوآوری در این امر به صورت ناخودآگاه به مشتری تلقین می کند که محصول یا خدمات شما متفاوت و مهیج است.

  • قبل از تصمیم گیری در مورد جوانب مختلف تبلیغات حتما با متخصص خبره در هر بخش مشاوره کنید. این تفکر اشتباه است که شما از پس همه تمام کار بر می آیید.
  • در مورد جنبه های روانشناسی تبلیغات خود مطالعه و تحقیق کافی داشته باشید. جنبه های موفقیت تبلیغ های موثر را پیگیری ، کشف و تجزیه و تحلیل کنید.

 

درباره ی مهتاب معصومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 5 =