چرا ذهن انسان نمی خواهد شما به اهداف و خواسته هایتان برسید؟

چرا ذهن انسان نمی خواهد به اهداف و خواسته هایتان برسید؟

ذهن انسان – رسالت الهی ما در این مجموعه این است که تمام دوستانی که با ما همراه هستند بهترین نتایج را در زندگی خود بگیرند، همه ما میدانیم که دوستان زیادی وجود دارند که احتمالا تاکنون در سمینارها و برنامه های آموزشی دیگر شرکت کرده اند و یا در سایت های دیگر عضو شده اند و یا کتاب های زیادی هم مطالعه کرده اند اما با وجود اینها باز به نتیجه دلخواه نرسیده اند. پس از سال ها تحقیق و پژوهش و تدریس و برگزاری سمینارها و همایش های بزرگ برای بیش از صدها هزار نفر از مردم کشورم به این نتیجه رسیدم که متاسفانه علت اصلی عدم موفقیت ما ایرانی ها تنبلی و کم کاری در انجام کارهایی ست که می دانیم مفید بوده و باید آنها را انجام دهیم. همین کم کاری و تنبلی سبب شده با وجود داشتن استعداد و توانایی و قدرت درونی نهفته در درونمان دیرتر و سخت تر به اهدافمان برسیم و یا اصلا نرسیم.

مادراین مجموعه هدفمان این است که برای تمام کسانی که درمجموعه ثروت سازان عضو و با ما همراه هستند شرایطی فراهم کنیم که آنها خودشان، با انگیزه قوی و هدفدار تنبلی را رها کرده و تمریناتشان را انجام دهند تا سریعتر به خواسته هایشان برسند.

بهشت را به بها دهند نه به بهانه

نمونه از حرافی های ذهن:

 تو نمی توانی، مگه میشه؟

ولش کن بابا حالا فعلا کارهای دیگرت رو انجام بده .

حالا وقت داری برای انجام تمرینانت .

چرا ذهن شما نمی خواهد شما به اهداف و خواسته هایت برسی ؟

انسان از ۳ بعد جسم، روح و ذهن تشکیل شده است. ذهن انسان همانند دشمن  انسان است و مانند شیطان  در وجود و درون انسان تمام تلاشش را می کند تا شما در زندگی به آرامش و خوشبختی  و موفقیت نرسی و در ایفای نقشش بسیار عالی و قدرتمند عمل می کند . تا زمانی که شما از ترفندها و فریب هایش آگاهی نداشته باشی اغلب پیروز خواهد بود و شما در احساس بد، ناراحتی ، سختی و شکست به سر خواهی برد. اما به محض اینکه شما به این ترفندها آگاهی پیدا کردی و فریبش را نخوردی تسلیم خواهد شد و با شما همراه خواهد شد و به شما کمک خواهد کرد.

روح انسان بر عکس ذهن عمل می کند و همیشه در راستای رسیدن شما به موفقیت و ثروت و خوشبختی عمل می کند اما از آنجایی که داد و قال های ذهن به قدری زیاد است که تا خاموشش نکنید قدرت شنیدن ندای روحتان را( که می تواند شما را به اوج خوشبختی و موفقیت ببرد) ندارید، روح شما تازمانی که ذهنتان را خلع سلاح نکنید کمک چندانی به شما نمی تواند انجام دهد. اما به محض اینکه شما به ذهن و زمزمه هایش بی توجهی کرده و به مسیر خود ادامه دهید و همه تمرینهایتان را انجام دهید روح شما که از قدرت ماورایی برخوردار است و قدرت خلق هر ناممکنی را هم دارد وارد میدان شده و پس از آن افسار زندگیتان به دست روحتان خواهد بود که اسباب بزرگ شدن و پرواز شما رافراهم خواهد کرد.

زمزمه ها و ترفندهای ذهن برای اینکه مانع موفقیت شما شود چیست ؟

در زیر چند مثال از حرافی ها و زمزمه های ذهن آمده تا بهتر بتوانید آنها را شناسایی کنید و نسبت به آنها به درستی عمل کنید

ذهنت به تو خواهد گفت:

۱-تو نمی توانی.

۲- امکان ندارد تو موفق شوی.

۳- تو این شرایط را برای رسیدن به خواسته ات نداری.

۴- این کار پول لازم نیاز دارد تو که نداری.

۵-اینهایی که موفق شدند شرایط تو رو نداشتند.

۶- تو لیاقت نداری، تو بی عرضه ای  کسی تورو دوست نداره.

۷-بگیر بخواب حالا از فردا زودتر از خواب بیدار میشی.

۸- ازهفته بعد برو دنبال اون آموزش یا کاری که دوست داری حالا وقت هست دیر نمیشه.

۹- حالا قبل از اینکه این تمرینت رو انجام بدی یک زنگ به دوستت بزن.

۱۰-عجب آدمیه ببین چه جوری باهات رفتار کرد حالش رو بگیر وگرنه پررو میشه.

۱۱-به فلانی خوبی کردی ببین چه جوری جوابت رو داد؟

۱۲- میخوای رژیم بگیری  فعلا این خوراکی که دوست داری بخور از فردا دیگه نخور.

و صدها زمزمه دیگه که در طول روز از ذهنتان که بزرگترین دشمن رویاهایتان است می شنوید که مانع رسیدن شما به اهداف وخوشبختی تان شود و شما نسبت به ترفندهایش نا آگاهید

چرا برخی از کارهاراکه باید انجام دهید مدتهاست به تعویق انداخته ویا نصفه نیمه رهایش کرده اید؟

ذهن انسان – اینها همه شیطنت های ذهنتان است که با بهانه های مختلف موفق شده شما را از ادامه راه و رسیدن به مقصد بازدارد. زیرا زمانی که شما کارهایتان را به درستی و به موقع انجام دهید و تا انتها و  رسیدن به نتیجه مطلوب آن را ادامه دهید به قدری اعتماد به نفس و باورهایتان نسبت به خودتان تغییر می کند که دیگر ذهنتان و ترفندهایش بر روی شما کار نخواهد کرد. چرا که شما قدرت واقعی درونتان که از روح خداگونه تان منشا گرفته است را شناخته و تنها از او کمک می گیرید و تنها به نداهای او گوش فراخواهید داد و ذهنتان در این بازی شکست خواهد خورد و به همین علت تمام تلاشش را می کند تا شما طعم موفقیت را تجربه نکنید تا به قدرت درونیتان دسترسی پیدا نکنید.

قول و تعهد ما به شما:

ذهن انسان – من همین جا به شما این قول و وعده را می دهم که اگر تصمیم واقعی برای رسیدن به موفقیت و آرامش و رسیدن به اهداف و رویاهایت را داری در این مجموعه تمام و کمال در خدمتت خواهم بود تا بتوانی بر شیطان ذهنت پیروز شوی و او را خلع سلاح کنی و طعم واقعی موفقیت و خوشبختی را تجربه کنی و هر چه سریعتر رویاهایت را در آغوش بگیری.

  تنها کافیست توهم به خودت این قول و تعهد را بدهی که تمام تمریناتی که ازت خواسته شده را به درستی انجام دهی وبه خودت و خوشبختی ات که حق الهی توست متعهد باشی

این تمرینات چیست و چگونه فرکانس را تغییر می دهد؟

احتمالا تاکنون درمورد قانون جذب شنیده ای که به هر آنچه که در زندگی بیندیشی در زندگی ات اتفاق می افتد پس به اتفاقات مثبت بیندیش که آنها برایت اتفاق بیفتد. اما متاسفانه به این نکته کمتر اشاره شده که چگونه می توان با وجود  این همه شرایط سخت در اطراف و دغدغه ها و ناراحتی ها به اتفاقات مثبت فکر کرد  که من در این مجموعه باشما همراه هستم تا راه آن را بیاموزم.

شما با گوش کردن به فایل های صوتی تجسمی که مجموعه ای کامل از فایل های خودهیپنوتیزم (سابلیمینال و هیپنوتراپی) و فایل های آگاهی دهنده است و در طول روز زمان زیادی هم از شما نخواهد گرفت، فرکانس های ذهنتان تغییر خواهد کرد و این تغییرات هر روز بیشتر و بیشتر می شود. در روزهای اول که به این فایل ها گوش می کنید این  نتیجه تغییر فرکانس ها خواهید دید و تغییرات مثبتی در زندگیتان رخ خواهد داد که این تغییرات در ابتدا براساس میزان تغییر فرکانستان کوچک و یا بزرگ خواهد بود.

چگونه انجام تمرین ها شمارا به اهداف و خواسته هایتان می رساند؟

ذهن انسان – متاسفانه تاکنون تعریف درست قانون جذب  ارائه نشده است و به همین علت است که نتایجی که دوستان بر اساس این قانون می گرفتند کوچک و شاید موقتی بوده است. تعریف درست قانون جذب این است که به هرچه در زندگیت توجه و تمرکز کنی آن را جذب خواهی کرد و ما از همین قانون در انجام این تمرینها استفاده خواهیم کرد که در این ۳۰ روز هر روز از صبح که از خواب بیدار می شوی به دنبال نکات مثبت و نشانه های مثبت در زندگیت می گردی، هر چند کوچک  و بابت هر کدام از آنها  از خداوند سپاسگزاری می کنی  و آنها را هر روز در صفحه مربوط به همین محصول که فایل هایش را گوش می کنی در بخش نظرات نوشته و ارسال می کنی  تا با نوشتن و ارسال آن برای دوستان دیگرتان در این سایت، توجه و تمرکز بیشتری را روی رویدادهای مثبت زندگیت بگذاری و با این روش خیلی سریع ذهنتان را مغلوب و بر آن پیروز شوید و او را از میدان به در کنید و فرکانستان را سریعتر درجهت اهداف و رویاهایتان تغییر دهید .

نشانه های مثبتی که  پس از انجام تمرین ها اتاق می افتد  و باید به آنها توجه کنی؟

ذهن انسان – در زیر به چندنمونه به عنوان مثال اشاره شده است:

  1. به موقع رسیدن به محل کار برخلاف اغلب روزها
  2. از دوستی هدیه ای دریافت می کنی
  3. در خیابان پولی پیدا می کنی
  4. یکی از دوستانتان که مدتهاست از او بی خبری باشما تماس می گیرد
  5. دوستان و همکارانتان رفتارشان با شما بهتر و مهربانانه تر خواهد شد
  6. احساس آرامش بیشتری را تجربه خواهی  کرد
  7. احساس امید و انگیزه فوق العاده برای ساختن آرزوهایت خواهی داشت
  8. صدها تغییر و نشانه مثبتی که برای هر کسی ممکن است در طول روزپیش بیاید ممکن است در طول روز یک تغییر ونشانه مثبت اتفاق بیفتد ممکن است خیلی بیشتر.
  9. تعداد اتفاقات و نشانه های مثبت مهم نیست، تنها مهم این است که شما از صبح که بیدارمی شوید در انتطار دیدن نشانه ها و رویداد های مثبت باشید و به دنبال دیدن آن و یادداشت کردن آن باشید تا ذهنتان را بدون اینکه خودش متوجه شود، بر روی مثبت ها متمرکز کنید و به این ترتیب می بینید که پس از چند روز انجام این تمرینها و ثبت آنها در سایت اتفاقات  مثبت بسیار بزرگتر در زندگیتان بوجود می آید .این یک قانون است که هرچقدر در مورد رویدادهای مثبت بیشتر صحبت کنید و بر آنها توجه و تمرکز کنید رویدادهای مثبت بیشتر و بزرگتری را به سمت خودتان جذب می کنید.

نردبان موفقیت چیست؟

ذهن انسان – زمانی که به  یک فرد۸ ساله درس فیزیک آموزش داده می شود یقینا آن شخص از آن درس چیزی نمی آموزد و نمی تواند از آنها استفاده کند و احتمالا سردرگم و گیج هم خواهدشد. متاسفانه این اشتباهی است که اغلب اساتید و مدرسین حوزه موفقیت انجام می دهند.

ذهن انسان –  هدف ما در این مجموعه این است که تمام دوستان در ابتدا در مسیر رسیدن به موفقیت وارد مدرسه پایه ابتدایی شده و پس از گذراندن آن آموزش ها و کسب  نتایج مطلوب در آن به مرحله و مقطع بعدی وارد شده تا به این وسیله بتوانند خودشان موفقیت و رسیدن به اهدافشان را تضمین کنند.

ذهن انسان – شما به هیچ عنوان نمی توانید وقتی که از یک نردبان بالا می روید از پله اول یک دفعه به پله آخر برسید .تنها می توانید از پله اول نهایتا به پله ۳ و از آن به پله ۵ و پس از آن به پله ۷ و ۸و ۹و ۱۰ برسید و ما دراین مجموعه از پله اول تا پله دهم همراه شما هستیم و ازشما خواهیم خواست تا پس از رسیدن به پله دهم شما همراه ما باشید و شما هم بعنوان عضوی از مجموعه ثروت سازان در این رسالت الهی که  هدف مقدسش کمک و خدمت به همه انسان ها است در جهت افزایش آگاهی و رسیدن انسان های دیگر به موفقیت و آرامش و ثروت به ما همکاری و همراهی کنید.

چرا تمرینات را باید بنویسیم و چرا در سایت وارد نماییم؟

۱-زمانی که شما تصمیم گرفتید که در مسیر رسیدن به هدف ها و خواسته هایتان حرکت کنید و مجموعه ثروت سازان را انتخاب کردید تا با شماهمراه باشد تصمیم گیری و انتخاب با شما بوده و انتخاب شما برای مجموعه ثروت سازان تعهد ایجاد کرده تا رسیدن شما به نتایج مطلوب همراه شما باشد و این نتایج حاصل نمی گردد مگر انجام تمرینات توسط شما  و همراهی  تنگاتنگ ما ومجموعه ما باشما

۲-زمانی که شما کوچکترین تغییرات و رویدادهای مثبت زندگیتان را می نویسید به صورت زیرکانه توجه و تمرکز  ذهنتان را به سمت خواسته هایتان، حرکت می دهید و ذهنتان را از منفی نگری و حرافی باز می دارید.

ذهن انسان – نوشتن انرژی بسیار بالایی دارد و هرچقدر شما رویدادهای مثبت و خوشایند را بنویسید و برای دوستان هم فرکانس خود تعریف کنید فرکانس تان را بیشتر و سریعتر درجهت خواسته هایتان  تغییر می دهید. قانونی وجود دارد که که می گوید بنویس تا اتفاق بیفتد. بانوشتن در این صفحه و اشتراک گذاری آن با دوستان دیگر در این صفحه  سایت  توجه و تمرکز بیشتر زندگیتان را روی خواسته ها و اتفاقات مثبت زندگیتان قرارمی دهید و هر روز رویدادهای بسیار بهتر و مثبت تری را به سمت خودتان جذب می کنید.

۳-یک قانون قطعی و اجتناب ناپذیر برای رسیدن به موفقیت این است که شما با دوستانی در ارتباط باشید که مانند شما مثبت فکر کنند و مانند شما عمل کنند و با شما هم فرکانس باشند و شما با ارسال نشانه ها و اتفاقات مثبت در زندگیتان هرچند هم کوچک باشد و به اشتراک گذاشتن آن با همراهان دیگر در مجموعه ثروت سازان با دوستان هم فرکانس خود ارتباط تنگاتنگ برقرار خواهید کرد که  هم شما می توانید به آنها کمک کنید و هم آنها می توانند به شما کمک کنند. ضمنا زمانی که شما به مطالعه نظریات دوستان دیگر در این بخش می پردازید انگیزه و ایمان شما در جهت رسیدن به اهدافتان بسیار بیشتر خواهد شد و باورهای ناخودآگاه شما بسیار سریعتر تغییرخواهد کرد .

با آرزوی دیدن همه شما در قله های موفقیت

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =