کدام فاکتور ها فروش برند یا محصول شما را ضمانت میکند ؟

کدام فاکتور ها فروش برند یا محصول شما را ضمانت میکند ؟

” به مردم نگویید که شما چقدر کالا ها را خوب درست می کنید بلکه به آنها بگویید که کالاهای شما چقدر حال آنها را خوب می کنند- لئو برنت”

به نظر شما افراد برای انتخاب برندها و محصولات و خدمات چه فاکتورهایی را مد نظر قرار می دهند؟

مطالعه ای که در عصر تبلیغات انجام شده است آشکار ساخت که در میان تمام فاکتورهایی که در یک خرید موثر هسـتند ، قیمـت در ردیف پنجم قرار می گیرد یعنی ۸۶ درصد آنها به فاکتورهای مهـم تـری از قیمـت بسـتگی دارنـد .

فاکتور
یکـی از ایـن فاکتور ها انتخاب و گزینش بود که در ردیف چهارم قرار می گرفت. افراد می خواهنـد تـا احسـاس کننـد کـه تحـت حمایت هستند و به این دلیل است که آنها وقتی انتخاب شما را بر می گزینند قدر آن را می دانند.
خدمات در رتبه سوم فاکتور ها قرار می گیرد. به یاد داشته باشید که امروزه خدمات یعنی “هر چیزی کـه مشـتری می پسندد”. خدمات آن چیزی نیست که شما در مدرسه یاد گرفته اید یا چیزی که رئیس یا پدرتان به شما آموخته است. خدمات آنقدر مهم است که در ردیف سوم فاکتورهایی که مردم بر اساس آنها خرید می کنند شمرده می شود.
دومین رتبه به کیفیت تعلق دارد. اگر محصولات شما کیفیت نداشته باشند  سـریعتر باعـث نـابودی برند شما خواهد شد چون افراد بیشتری به سرعت از بی کیفیت بودن محصولات شما مطلع خواهند شد.. البته افراد بـه کیفیتـی که شما ترتیب می دهید اهمیت می دهند ولی آنها بیشتر درباره کیفیتی که خودشان از محصول شـما کسـب مـی کنند اهمیت می دهند.

فاکتور
رتبه اول اختصاص دارد به اطمینان و کارایی محصول شما ؛ کاربردی بودن محصولی که به فروش میرسانید تاثیر به سزایی در فروش دارد. مردم ترجیح میدهند وسیله ای را خریداری کنند که به سبب کاربردی بودن در وقت و انرژی آن ها صرفه جویی کند. کارایی جزو اولویت های مشتری در انتخاب است. همچنین افـراد مـی گویند که تمایل دارند از برند ها یا محصولاتی خرید کنند که به آنها اطمینان دارند.

درباره ی مهتاب معصومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سه =