کیفیت زندگی تو = کیفیت احساسات تو

کیفیت زندگی تو = کیفیت احساسات تو

کیفیت زندگی – همه ی ما احساسات ترس، گناه، شرم، قدرت و … را تجربه کرده ایم.

اما این احساسات در مواجهه با پول چگونه عمل می­کنند؟ ما به مغز خود یاد داده ­ایم که با این احساسات به شرایط مالی واکنش نشان دهد. بسیاری از انتخاب­ های ما ناآگاهانه هستند، بنابراین معمولا احساسی را انتخاب می­کنیم که در این مسیر کارآمد نیست.

مغز ما برای خوشحال کردن ما طراحی نشده است. این وظیفه ماست که مغز خود را روی خوشحالی تنظیم کنیم. در واقع خبر خوب اینست که ما انتخاب می­کنیم که چه احساسی را بیشتر تجربه کنیم و چون باورهای ناخودآگاه ما احساسات ما را هدایت می­کنند ،اول باید باورهای خود را در مورد پول تغییر دهیم.

باورهای ناخودآگاه تو ،تو را از زندگی ­ای که خواهانش هستی دور نگه میدارد. باورهایی همچون: آدم های پولدار حریص هستند،پول فرزند شیطان است و پول­ دوستی عشق به شیطان است، پول کثیف است و ….آیا شما باورهایی از این دست دارید؟ تا زمانی که باورهایی از این دست دارید ،احتمال رسیدن شما به ثروتی که آرزویش را دارید نزدیک به صفر است.در واقع شما اگر هم با این باورها شروع به کسب موفقیت مالی کنید، به زودی در جهت همرنگ بودن با باورهای عمیق ناخودآگاهتان خرابکاری می­کنید .

بیشتر این باورها آگاهانه انتخاب نشده اند و نتیجه محیط پیرامون شماست. خبر فوق العاده این که: شما می­توانید برای خود انتخاب کنید که از الان چه باوری داشته باشید:  “من لایق بهترین موهبت ها هستم” . “من سراسر اشتیاق برای بهترین ها هستم” و …

یک آینده اجباری برای خودتان خلق کنید و خود را ملزم به رسیدن به آن کنید چرا که در شرایط سخت داشتن این چشم انداز و عطش رسیدن به آن برایتان بسیار کارگشاست.

ظرفیت(آستانه)

همه افراد آستانه تحمل معینی در موضوعات مختلف دارند که فراتر از این آستانه به خود می­پیچند. همچنین محدودیتی هم در مورد پول برای خود قائل هستند.شما باید برای کسب بهترین­ ها آستانه تحمل، توانایی ها، خواسته ها و اعتماد خود را گسترش دهید. شما باید احساسات خود را ورزیده کنید و پرورش دهید همانگونه که ماهیچه ­های فیزیکی خود را ورزیده می­کنید. به این شیوه که هر بار بیشتر از آنچه که فکر می­کنید توانایی دارید، به جلو حرکت کنید، سختی ها و زحمت های مسیر را با آغوش باز بپذیرید و بدین ترتیب محدودیت ها را بشکنید.

چگونه محدودیت ها را از طریق ظرفیت خود از سر راهمان برداریم؟

کیفیت زندگی -شما می­توانید احساسات خود را از طریق تغییر وضعیت فیزیولوژی و جسمانی خود تغییر دهید. به این موضوع فکر کنید: وقتی که احساس غرور یا هیجان می­کنید ،چگونه می­ایستید؟ ژست شما وقتی شرمنده یا افسرده هستید چگونه است؟

وقتی شما می­نشینید تا شرایط مالی خود را بررسی کنید و حالت شل و کرخت به خود می­گیرید،در واقع به مغز خود می­گویید که چه احساسی دارید. پس با انرژی کامل بنشینید و یا حتی بایستید. از احساس متفاوتی که خواهید داشت مبهوت می­شوید.

یکی از فعالیت­ هایی که در این جهت می­توانید انجام دهید این است که هر روز حداقل ده دقیقه روی چیزهایی که به خاطر آنها شکرگزار هستید،تمرکز کنید.

کیفیت زندگی

قرار نیست که  از همان ابتدا شما ایده آل باشید، فقط الگوهای منفی خود را کنار بگذارید. مغز خود را تربیت کنید که با احساساتی که واقعا می­خواهید به پول واکنش نشان دهد. نتایجی را تصور کنید که اگر الگوهای احساسی خود را نسبت به پول تغییر دهید، بدست خواهید آورد. هم ­اکنون به این نتایج فکر کنید. بگذارید که واقعا به آن اعتقاد و باور پیدا کنید. زندگی شما بعد از رسیدن به شرایط مالی خوب چگونه خواهد شد؟

کیفیت زندگی

ثروت چیست؟؟افراد زیادی وجود دارند که پول خیلی زیادی دارند ولی ثروتمند نیستند، چرا که ثروت در واقع وضعیت “قدردانی” است. اگر شما در حال حاضر در کنار پول احساس کمبود می­­کنید، شما همواره این احساس را خواهید داشت، مهم نیست که چقدر موفق هستید یا پولدار هستید.

فراوانی(وفور) یک دیدگاه ذهنی است نه میزان دارایی پولی. شکرگزاری برای هرچه که الان داریم و هرچه که درآینده بدست خواهیم آورد، موجب ایجاد احساسی همچون احساس هدیه گرفتن می­شود. به یاد داشته باشید که افراد زیادی در فقر زندگی می­کنند که بزرگ­ترین رویای آنها کابوس شماست، پس همواره شکرگزار باشید.

به دنبال فرمول ثروت هستی؟؟؟؟همواره شکرگزار باش. “شکر نعمت نعمتت افزون کند”

ناسپاسی و ناشکری تنها چیزی است که تو را فقیر میکند. “کفر نعمت از کفت بیرون کند”

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *