گیلاس زندگی ات را پیدا کن.

گیلاس زندگی چه کلید واژه جذابی.استاد عباس کیارستمی، یکی از مهمترین کارگردان های تاریخ سینمای جهان؛فیلمی را با نام طعم گیلاس ساخته اند. این فیلم نیز مانند تمام آثار ایشان ترکیب هنر با روانشناسی و فلسفه است.

شخصیت اصلی فیلم مردی است که قصد دارد به زندگی خود پایان دهد. از نظر من جالب ترین و تاثیر گذار ترین سکانس فیلم؛ آن جایی ست که یک پیر مرد عاشق پیشه شروع به نصیحت کردن مرد داستان می کند که نقش آن را آقای همایون ارشادی بازی می کنند.

او ادعا می کمد که سال ها پیش مثل مرد جوان تصمیم داشته که به زندگی خود پایان دهد. اما یک اتفاق ساده مثل چیدن توت و لذت بردن از آن باعث شده که به کلی از خودکشی منصرف شده و به زندگی برگردد.

در پایان این سکانس پیرمرد به مرد نا امید می گوید، چگونه حاضر هستی که دیگر طعم گیلاس را نچشی؟

من از این ویدئو و فیلم برای این استفاده کردم که بگویم در زندگی هر کدام از ما گیلاس های زیادی وجود دارد که با وجود آن ها زندگی زیباتر؛ شاد تر و دوست داشتنی تر است.

شما هم باید سعی کنید گیلاس زندگی خود را پیدا کنید.

اگر صاحب یک کسب وکار هستید، شاید گیلاس زندگی شما کسب وکارتان باشد. چیزی که صبح به صبح باعث می شود که با اشتیاق و برای رساندن خدمت بیشتر به محل کارتان بروید.

کسب وکار ثروت سازان، برای من حکم همان گیلاس را دارد که دوست دارم در بهار و زمستان طعم آن را بچشم. وقتی که می بینم دوستان و افراد زیادی از این آموزش ها استفاده می کنند و زندگی خود را از لحاظ مالی به طور کلی دگرگون می کنند، به خود و مجموعه ثروت سازان افتخار می کنم.

راستی گیلاس زندگی تو چیست؟

تماشای آنلاین ویدئوی گیلاس زندگی ات را پیدا کن.

 

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + شانزده =