۵ویژگی ایده‌های پول ساز-درس اول دوره ایده پردازی

ویژگی‌ایده‌های پول ساز -در جلسه اول دوره آنلاین ایده پردازی، مجید رشیدی مدرس کار آفرینی به معرفی ۵ ویژگی مهم و تاثیر گذار ایده های پول ساز پرداخته‌است.

 

تماشای آنلاین ویدئوی ۵ویژگی ایده‌های پول ساز

 

 

۵ویژگی‌ایده‌های پول ساز که آن‌ها را از ایده‌های متوسط و بدون پتانسیل جدا می کنند عبارتند از:

۱-بر مبنای نیاز بودن:

تمام ایده‌های پول‌سازی که تاکنون تبدیل به یک کسب وکار بزرگ شده‌اند،بر مبنای نیاز‌های انسان شکل گرفته اند، هر فردی در طول حیات خود با نیازهای مختلفی دست وپنجه نرم می کند،از نیاز به رفع تشنگی گرفته که ممکن است با آب و یا آبمیوه برطرف شود،تا نیاز به آرامش که ممکن است با خوابی عمیق یا سفرهای گوناگون ارضا شود،اگر قصد دارید کسب وکار شما در آینده‌ای نه چندان دور پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشد،باید این سئوال کلیدی را از خود بپرسید؟

من کدام نیاز را پوشش می دهم؟

۲-ارزشمند بودن از دیدگاه مشتری:

در هر کسب وکاری،این مشتری است که تعیین می کند آیا آن ایده برایش جذاب است یا خیر،خیلی از کسب وکار‌های تنها به این دلیل شکست می خورند که فردی که آن را راه اندازی کرده است،تنها به این فکر کرده که یک ایده جذاب دارد و رای این موضوع که مشتری باید کالا یا خدمت من را بپسندد،هیچ اقدام خاصی انجام نداده است.

اما مشتریان چه ایده‌هایی را می پسندند؟

مشتریان ایده‌هایی را دوست دارند که برای آن‌ها ارزشمند باشد.فرمول تولید ارزش که در ویدئو توضیح داده شده است می تواند هر کسب وکاری را متحول کند.

۳:قابل خرید بودن:

مشخص است که ایده‌پول‌ساز باید تبدیل به یک جریان درآمدی بشود.گاهی اوقات ما ایده‌هایی در ذهن داریم که تنها یک ایده‌هستند و نه منبع درآمد.اگر همچنین ایده‌هایی در ذهن خود دارید،باید به فکر ایجاد یک منبع درآمد فرعی باشید.

چنانچه در تماشای آنلاین فایل مشکلی دارید می توانید از لینک‌ زیر این ویدئو را دانلود کنید.

۴:قابلیت تبدیل شدن به یک سیستم:

اگر فکر می کنید که برای همیشه شما به عنوان کارآفرین و فردی که کسب وکاری را راه اندازی کرده‌است،باید در کسب وکار حضور داشته باشید، یقین داشته باشید که کسب وکار شما امکان ایجاد استقلال مالی را برای شما به وجود نمی آورد. داشتن یک سیستم که وابسته به فرد نباشد،بیش از چیزی که فکر می کنید مهم است.

۵:حجم مشتری قابل قبول:

تعداد مشتریان احتمالی شما،یکی دیگر از مهمترین مسائلی است که باید به آن فکر کنید:آیا این تعداد می تواند سبب موفقیت کسب وکار شما شود؟

 

چنانچه در تماشای آنلاین این ویدئو مشکل دارید،می توانید از لینک زیر آن را دانلود کنید

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =