۵ایده شروع کسب وکار-درس پنجم از دوره ایده پردازی

ایده شروع کسب و کار در جلسه پنجم و آخر از دوره ایده پردازی،قصد دارم ۵ ایده جذاب برای شروع کسب وکار را به شما پیشنهاد کنم.

در ۴ جلسه قبلی این دوره به طور کامل با فرآیند ایده پردازی آشنا شدید،حالا اگر همچنان ایده شروع کسب وکار خودتان را پیدا نکرده‌اید می توانید از ایده‌هایی که من به شما پیشنهاد میکنم شروع کنید.

تماشای آنلاین ویدئوی ۵ ایده شروع کسب وکار

 

 

قبل از شروع هر کاری،شما باید در ابتدا مشخص کنید که به کدام حوزه شروع کسب وکار علاقه دارید،شما می توانید در ۳ حوزه کلی کسب وکار خودتان را راه اندازی کنید:

۱-کسب وکار تولیدی

۲-کسب وکار خدماتی

۳-کسب وکار تجاری

هر کدام از این کسب وکارها مزیت‌ها و معایب خاص خودشان را دارند،شما باید با توجه به شرایط خودتان تعیین کنید که کدام شیوه مناسب وضعیت شماست.

ایده‌هایی که می توانید سریعا آن‌ها را شروع کنید:

۱-ایده شروع کسب و کار بسته بندی:

امروزه بسته بندی،یکی از پرسودترین صنایع دنیاست. البته شما برای شروع یک کسب وکار که در زمینه بسته بندی فعالیت می کند، لزوما نیاز به امکانات خاصی ندارید اگر کمی خلاق باشید،می توانید با کمترین امکانات نیز این کسب و کار را شروع کنید.

 

۲-ایده شروع کسب و کار خدمات به سالمندان

سالمندان عزیز،قشر بسیار مهمی از اجتماع هستند که اغلب فراموش شده‌اند،به این فکر کنید که چگونه می توانید برای بهتر کردن زندگی افراد سالمند کسب وکاری را راه اندازی کنید.

 

۳-ایده شروع کسب و کار در حوزه مادران و کودکان

با توجه به تغییر شرایط جامعه،امروزه روابط بین مادران و کودکان خردسال تفاوت‌های بسیاری با سالیان پیش پیدا کرده است. نیازهای جدیدی در حوزه ارتباطی بین کودکان و مادران ایجاد شده است که لروزم شروع کسب وکارهای جدید در این حوزه را به راحتی توجیه می کند.

 

۴-ایده شروع کسب و کار در حوزه سلامتی

آیا فردی را می شناسید که تمایل خاصی به بیشتر عمر کردن نداشته باشد؟تقریبا بیشتر مردم دنیا علاقه دارند که عمر بیشتری داشته باشند،بنابراین هر چقدر که بیشتر بتوانیم محصولات و یا خدماتی در حوزه سلامتی تولید کنیم، بی گمان مشتریان احتمالی بیشتری خواهیم داشت.

 

۵-ایده شروع کسب و کار خوراکی های خانگی

وجود فست فودهای زیاد در سطوح شهر و ضررهای روز افزونی که استفاده از این نوع خوارکی های برای بدن دارد،باعث شده تا هر روزه محبوبیت خوراکی های خانگی بیشتر شود.

 

شما می توانید پرسش‌های خود در زمینه شروع کسب وکار خود را بصورت دیدگاه مطرح کنید.

اگر در تماشای آنلاین این ویدئو مشکل دارید، می توانید از لینک زیر آن را دانلود کنید.

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 1 =