• ورود کاربران
 • عضویت
 • پذیرای نظر و نصیحت باشید

  پذیرای نظر و نصیحت باشید

  پذیرای نظر و نصیحت باشید

  بطور کلی مردم نصیحت پذیر نیستند.حتی نصیحت های خوب را هم نمی پذیرند.این امر حتی هنگامیکه نظری مجانی و بدون هزینه و با عشق ارائه می شود نیز صادق است. به خود بیندیشید، واقعا و صادقانه بگوئید چند بار پیش آمده که پذیرای نصیحت دیگران باشید؟ چند بار پیش آمده که به خود با صدای بلند بگوئید، چه فکر خوبی، این راه خیلی بهتری است برای انجام آن کاری که به آن طریق انجام می داده ام. این نوع تواضع تقریبا در فرهنگ ما شنیده نشده است، با این وجود به حکمت آن بیندیشید. برای رشد کردن ما نیاز به نگرش متفاوت داریم. ما نمی خواهیم کارهایی که به درد نمی خورند را بارها و بارها تکرار کنیم، در عوض، می خواهیم چشمانمان را بر روی روش های تازه و بهتر انجام کارها باز کنیم. اما واضح است که اگر از به جان خریدن پیشنهادات دیگران اجتناب کنیم نمی توانیم امور را قدری متفاوت ببینیم.

  گاهی اوقات ما فقط به دلیل لجاجت به نصیحت ها توجه نمی کنیم و می خواهیم کارها را به روش خود انجام دهیم، حتی اگر نتیجه بخش نباشد. یا به دلیل ترس از پذیرش نصیحت ها اجتناب می کنیم. ممکن است از این وحشت داشته باشیم که در نظر دیگری بد جلوه کنیم یا می ترسیم نظریاتی که می شنویم کمک حال ما نباشد، گاهی اوقات نظرات بدی به ما ارائه شده است و ما با خود عهد میبندیم که آن اشتباه را دیگر تکرار نکنیم.

  پیشنهاد ما ساده و صریح است: اگر به نصیحتها توجه کنید و نظریات کارشناسی دیگران را بکار بگیرید، زندگی خیلی آسان تر می گردد. ما معتقدیم که این نادانی است اگر به سخنان کسی که به سختی کار کرده است و به درجه ای از موفقیت دست یافته است و مشتاق یاری رساندن است گوش نسپاریم.

  متاسفانه عده زیادی از مردم یکی از مطمئن ترین میان برهای موفقیت که پذیرش نصیحت است را از دست می دهند.

  به خود اجازه دهید که راهنمایی و نصیحت انسان های مجرب را دریافت کنید و ببینید که تا چه اندازه کیفیت زندگی شما ارتقاء می یابد.

   

  دوستانی که این مطلب را دیده اند از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

  دوستانی که این مطلب را دیده اند از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

  • کتاب زن باهوش
   کتاب زن باهوش

   آموزه های کتاب زن باهوش زندگی هر زنی را متحول و دگرگون می کند و مطالعه  این کتاب، به طور حتم برای هر زنی از خوردن و آشامیدن واجب تر است.

  • بسته آموزشی شبی با میلیونرها
   بسته آموزشی شبی با میلیونرها

   ویژه افرادی که از همین امروز می خواهند یک میلیونر خود ساخته شوند اما تصور می کنند سرمایه و قدرتی برای شروع ندارند.
    

  نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

  captcha Refresh
  captcha Refresh

  به اشتراک بگذارید

  عضویت در خبرنامه

  باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.


  ایمیل خود را وارد نمائید