• ورود کاربران
 • عضویت
 • خود هیپنوتیزم وقانون جذب

  خود هیپنوتیزم وقانون جذب

  مل فیشر 17 سال تمام به دنبال یک گنجینه غرق شده در دریا به جست و جو پرداخت. سرانجام این گنجینه طلاو نقره به ارزش بیش از 400میلیون دلار را کشف کرد. از یکی از اعضای گروه خواسته شد تا توضیح دهد چه عاملی موجب شده بود تا اواین مدت طولانی به همکاری با گروه تجسس ادامه دهد؟

  وی درجواب گفت: مل فیشر این توانایی را داشت که همکاران خودرا در موقعیت هیجانی قراردهد که خوداحساس می کرد. فیشرهرروز به ما و سایر اعضای گروه می گفت: روز موعود همین امروز است! و در پایان روز بیان می کرد که فردا همان روزموعود خواهد بود و چنان ایمانی در صدای فیشر بود و او چنان با اطمینانی حرف می زد که دقیقا همین باور را در ما نیز به وجود می آورد و ما نیز درست مانند او همین احساس را پیدامی کردیم. او هرروز شرایطی برای کسب موفقیت پدید می آورد و همین باعث شد که آن قدر به کارخود ادامه دهد تاسرانجام موفقیت را از آن خود گرداند.

   

  قانون جذب چیست؟

  یکی از قدرت های بزرگی که خداوند متعال در وجود هر انسانی قرارداده است توانایی رسیدن به خواسته هایش است..چند لحظه فکر کنید و با خود مرور کنید تعداد دفعاتی که هرگونه خواسته ای از خدا داشته اید وبرای شما اتفاق افتاده؛ چند عدد بوده است؟

  هر فردی در طول عمر به دفعات مختلف این احساس فوق العاده را تجربه کرده است که به خواسته های خود رسیده است و علت آن این بوده که ناخودآگاهش رسیدن به آن خواسته را باورکرده و پذیرفته بوده است. هرآنچه را که ناخودآگاه بتواند باورکند و فرکانس هایش را با آن خواسته هماهنگ کند صد در صد آن خواسته در دنیای بیرون بوجود خواهد آمد.


  چگونه راحت تر به خواسته های خود برسیم؟

  شاید مهم ترین مسئله در راه رسیدن به خواسته ها واهداف این است که باور کنیم که می توانیم به هدف وخواسته خود برسیم.حتما شما هم افراد زیادی در اطراف خود دیده اید که به محض اینکه تصمیمی در زندگی می گیرند،با تکیه بر باور بی نهایت قدرتمند خود فکر خود را اجرا کرده وبه موفقیت می رسند.کافیست که زندگی موفق ترین افراد دنیا را بررسی کنیم و متوجه شویم که تمامی این افراد باور داشته اند که می توانند در واقع چیزی که آن ها را از دیگران متمایز می کند توانایی درونیشان در جذب خواسته های خود است.

   

  قانون جدب چگونه عمل می کند؟

  قانون جذب براساس ارتعاش عمل می کند.  هر چیزی از انرژی ساخته شده  و انرژی های مشابه همدیگر را جذب می کند.هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مختص به خود است و وقتی انسان در مورد چیزهای مختلف اعم از پول، روابط خوب، سلامتی، فقر، روابط نابسامان، بیماری... تمرکز می‌کند همان‌ها را نیز جذب می‌ کند و  انسان می تواند با قدرت ذهن و احساساتش  و کنترل درست آنها بر اساس آگاهی از قوانین جهان هستی  خواسته ها و رویاهای خودراچذب کند.
   

   

  خودهیپنوتیزم وقانون جذب

  همان طور که می دانیم برای ضمیرناخودآگاه ما فرقی نمی کند که تصاویر را ازصفحه تلویزیون تماشا کند ویا ما تصاویر را در ذهن خود نقش ببندیم.ما می توانیم با استفاده از تکنیک های خود هیپنوتیزم باورهای قدرتمند را به ناخودآگاه خود وارد کنیم واز طریق توانایی بی اندازه ضمیر ناخودآگاه به تمام خواسته های خود در زندگی برسیم هر خواسته ای که انسان داشته باشد از طریق برنامه ریزی وجود ناخودآگاه خود به آن خواهد رسید.

   

   

  دوستانی که این مطلب را دیده اند از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

  • مسافرت یک هزار کیلومتری با قدم اول آغاز می شود
   مسافرت یک هزار کیلومتری با قدم اول آغاز می شود

   به خاطر داشته باشید مسافرت یک هزار کیلومتری با قدم اول آغاز می شود:

   هر سفری هر قدر که طولانی  باشد، با یک قدم شروع می شود، اما اولین قدم را باید بردارید، به محض آنکه آغاز کردید، هر قدمی شما را به هدفتان نزدیکتر و نزدیکتر می کند. ***************** وقتی در نظر دارید کار جدید مخاطره آمیزی را انجام دهید، خواه آن کار پرورش کودکی، نوشتن کتابی، آغاز کسبی جدید، آغاز برنامه پس انداز، یا هرچیز دیگری باشد، انجام آن سخت و طاقت فرسا به نظر می رسد.گویی هرگز نخواهید توانست به مقصود نهایی خود برسید، و اولین قدم کمکی نخواهد کرد. وقتی شما به افق دوردست نگاه می کنید، ممکن است خیلی مشکل جلوه کند، شاید گیج شوید از کجا شروع کنید. کلک رسیدن به موفقیت خیلی ساده به نظر می رسد، زیرا خیلی ساده است: فقط شروع کنید. یک قدم بردارید، به دنبال آن قدم بعدی و پس از آن قدم بعدی دیگر. به آینده خیلی دور نگاه نکنید و به گذشته خیلی دور ننگرید، تا می توانید در زمان حال بمانید. اگر این برنامه ساده را دنبال کنید از کارهایی که می توانید به مرور زمان انجام دهید تعجب خواهید کرد. در عرض یک شب نمی توان تحصیل کرده شد! تحصیل کردن روندی مادام العمر است که در فاصله های زمانی کوتاه صورت می گیرد. اگر قرار باشد روزی فقط هشت صفحه بخوانید، برای هفت سال آینده، همه  صفحه ها را خوانده و یکی از داناترین متخصصین کتابهای کارل یونگ خواهید شد. البته همین امر در تمام موارد صادق است. یک زوج ثروتمند که هم اکنون میلیونها دلار ثروت دارند و اولین حساب مشترک پس اندازشان را که چهار سال پیش با ۱۰ دلار افتتاح کرده بودند، می گویند: تعجب آور است که اختصاص مبلغی ناچیز چه نتایجی می تواند به بار آورد و هر دوی آنها از این موضوع خنده شان می گیرد. اگر آنها تصمیم نمی گرفتند از جایی آغاز کنند موفقیت باورکردنی آنها هیچ وقت ظاهر نمی شد. افرادی هستند که بار ها راجع به آنچه قرار است بنویسند، یا حساب پس اندازی که قرار است باز کنند، یا کاری که قرار است شروع کنند، یا کمکی که قرار است به خیریه ای بنمایند، صحبت می کنند، ولی در بسیاری از این موارد این نقشه ها و رویاها کنار گذاشته می شوند تا زمانیکه شرایط مناسب فراهم شود. یکی از موثر ترین و قویترین پیام هایی که می توانیم به شما بگوییم این است: تقریبا در تمام موارد، شرایطی که در انتظار آن هستید، با شرایط هفته آینده یا سال آینده فرق قابل توجهی نخواهد داشت. فکر نکنید که شرایط باید عالی باشد. واقعیت این است که به هر حال باز شما باید آن قدم اول را بردارید! اگر قدم اول را به جای بعد، همین حالا بردارید، یک سال دیگر به رویاهایتان چند قدم نزدیکتر خواهید بود.    

  • استخدام کنید
   استخدام کنید

   استخدام کنید

  • از خود کشی ذهنی جلوگیری کنید.
   از خود کشی ذهنی جلوگیری کنید.

   درشهری از ایالت های مرکزی آمریکا کارمند یک بانک که جوزف گرانت نام داشت بدون جلب رضایت مدیران بانک،مبلغ بسیار زیادی از بانک وام گرفت؛او در معامله ای که انجام داد کل پول خود را ازدست داد.در یک بعدازظهر،بازرس بانک وارد شد و به بررسی حساب ها پرداخت.گرانت بانک را ترک کرد ودر یک هتل محلی اتاقی اجاره کرد.سه روز بعد او را در حالیکه برروی تخت داز کشیده بود پیدا کردند.او در حال گریه وزاری این کلمات را بارها وبارها تکرار می کرد.((خدای من،این مرا خواهدکشت!من تحمل این رسوایی را ندارم))او پس از مدت کوتاهی از دنیا رفت. پزشکان علت مرگ او را ((خود کشی ذهنی ))اعلام کردند. دوستان عزیزم بیایید باور کنیم که ناخود آگاه ما شعور ندارد.یعنی به همان اندازه که افکار مخرب راباور می کند افکار مثبت وسازنده را هم به همان میزان قبول می کند. همه ما می دانیم که از انرژی الکتریسیته می توان برق تولید کرد و خدمات زیادی به اجتماع وبشر ارائه داد.حالا اگر از همین انرژی بطور نادرست استفاده کنیم چه اتفاقی خواهد افتاد؟مسلما ویرانی ومرگ. ناخودآکاه ما نیز دقیقا هیمنگونه عمل می کند یعنی اگر افگار مخرب را به آن وارد کنیم،مسلما ویرانی به بار خواهد اورد ولی اگر افکار مثبت وسازنده را به آن منتقل کنیم وپس از آن نیز در مسیر صحیح گام برداریم مسلما موفقیت وثروت در انتظار ماخواهد بود.     برای رسیدن به هر خواسته ای در زندگی باید ایمان ما به قدری قوی باشد که دایما خود را در لحظه ای ببینیم که به ان خواسته رسیدیم.یعنی اگر خواسته ما رسیدن به ثروت است باید چنان ایمانی در ما وجود داشته باشد که خود را ثروتمند ببینیم و به مانند ثروتمندان عمل کنیم. ایمان امری ذهنی است که می تواند از طریق تلقین به خود ایجاد شود."ناپلئون هیل" ذهنی که تحت تآثیر احساسات مثبت باشد به جایگاه معروف ذهن یعنی ایمان خواهد رسید.ذهنی که این چنین تحت الشاع قرار گرفته باشد می تواند به ناخود آگاه دستوراتی بدهد که بی درنگ آن ها را قبول کند وبر اساس آن عمل کند.   امروزه دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که یکی از بهترین روش های برنامه ریزی ناخودآگاه؛گوش دادن به موسیقی هایی است که اگاهانه تولید شده اند و فرمان های صحیحی به ناخود آگاه می دهند.     برای آشنایی بیشتر با این گونه فایل ها کلیک کنید.  

  دوستانی که این مطلب را دیده اند از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

  • بسته آموزشی شبی با میلیونرها
   بسته آموزشی شبی با میلیونرها

   ویژه افرادی که از همین امروز می خواهند یک میلیونر خود ساخته شوند اما تصور می کنند سرمایه و قدرتی برای شروع ندارند.
    

  • کتاب زن باهوش
   کتاب زن باهوش

   آموزه های کتاب زن باهوش زندگی هر زنی را متحول و دگرگون می کند و مطالعه  این کتاب، به طور حتم برای هر زنی از خوردن و آشامیدن واجب تر است.

  نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

  captcha Refresh
  captcha Refresh
  اکرم أقاجانلو:
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۷
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  مرسی عالی بودپاسخ

  علی سه چهاری:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام از اینکه تکنیک های کلیدی را صادقانه باز گو می کنید و همه انها عملی وموثر بوده از شما سپاسگزاریم پاسخ

  امیر حسین غفوری:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام .
  منم تا حالا خیلی از این تکنیک استفاده کردم خیلی خوب جواب میده.پاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام .موفق و سربلند باشید

  پاسخ

  ناءیریکا بیاتی:
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلااااااام خداقوت :)
  شرمنده چند روزی دستم بند یه اتفاق فوق العاده عالی بود که در ادامه بهتون میگم:
  آقا من عجییییییییییییب به این قانون جذب معتقدم.شاید بپرسید چطور؟
  عرضم به خدمتتون:من وقتی دوران مدرسه رو تموم کردم بلافاصه بعد کنکور وارد دانشگاه شدم در رشته مورد علاقه ام تاریخ که انتخاب اولم بود چون برنامه ریزی 13سالم برپایه ی تاریخ و باستانشناسی بود.وقتی قبول شدم با اینکه تو دانشگاه مطرحی قبول نشده بودم اما از خدا خواستم تا بهم کمک کنه تو این مقطع هرزمانی که شد این فرصت نویسندگی و مقاله نویسی رو یجوری برام جور کنه تا ببینم از پسش برمیام یا نه!تا اینکه :) تا اینکه من در سال آخر دانشگاهم این موقعیت جور شد و من سال آخری بودم و درنهایت مخالفت اساتیدم همزمان با درسم برای یک دانشنامه ای 6تا مقاله همزمان مسءولیتشو بعهده گرفتم.آخ باورش براتون شاید سخت باشه اما من رو ابرها سیر میکردم عین خیالمم نبود که بابا دیوونه تو سال آخرته بفکر درست باش هیچی فایده نداشت این حرفا و این باعث شد من درسم بیشتر طول بکشه.همچنان عین خیالم نبود.با خودم میگفتم این دانشنامه فقط یه بار قراره نوشته بشه و چه فرصتی بهتر از این :) تا اینکه بالاخره بعد یکسال و نیم تونستم هر 6مدخل دانشنامه رو تحویل بدم که 3تا و نصفیش(عکسهایی که بدست آوردم) چاپ شده و در آینده یکی از مقاله هایم برای جلد دیگری از دانشنامه که تا آن زمان مجهول الهویه بود قرار است بچاپ برسد که درمجموع بشود 4ونیم مقاله چاپ شده از 6مقاله و الان که درخدمتتون هستم درسم هم تمام شده و من به این هدفم رسیدم. و یه خبر عالی تر اینکه من تونستم با اینکه هنوز کنکور ارشد باستانشناسی رو ندادم اما برای یک همایشی چکیده ای درمورد موضوعی که مربوط به رشته باستانشناسی بود رو ارائه بدم و چه بسا چاپ هم خواهد شد هرچند نتونستم از پس خود مقاله بربیام چون ترکیب مطالبش( دید معماری و باستانشناسی) برام فوق العاده سنگین بود و تو اون محدوده زمانی تعیین شده نتونستم از پسش بربیام.اما تجربه ی فووووووووق العاده عالی ای بود و هست :)
  مخلص کلام خواستن توانستن است :)
  وای چقدر حرف زدم ببخشید سرتونو درد آوردم.
  شما فوق‌العاده هستید ;-)
  به امید روزای عااااااااااالیییییییییی :)
  پاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام، ازهمراهی شما سپاسگزاریم. خاطره تاثیرگذاری بود. ان شالله که هرروز قوی تر وشاداب تر به موفقیت های دیگری خواهید رسید. سربلند وپیروز باشید.

  پاسخ

  متین ولی زاده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  با سلام و عرض ادب خدمت شما و همکاران گرامی شما
  بسیار ممنون و متشکرم از این مطلب فوق العاده مفیدی که در اختیار ما قرار دادید.
  آرزوی موفقیت روزافزون برای شماپاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام، ما نیز ار همراهی شما سپاسگزاریم.
   

  پاسخ

  به اشتراک بگذارید

  عضویت در خبرنامه

  باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.


  ایمیل خود را وارد نمائید