• ورود کاربران
 • عضویت
 • زندگینامه هوارد روبارد هیوز

  زندگینامه هوارد روبارد هیوز

  برای آشنایی با زندگینامه ثروتمندان و میلیاردرهای جهانی به سایت ثروت سازان مراجعه کنید

  هوارد روبارد هیوز، یک عمر موفقیت در تجارت و پرواز

  هوارد روبارد هیوز جونیور (24 دسامبر 1905 – 5 آوریل 1976 ) هوانورد، مهندس و کارگردان آمریکایی سینما بود. او در سن 18 سالگی مدیریت مشاغل پدرش را به عهده گرفت.  از وی در عصر خودش به عنوان ثروتمندترین فرد جهان نام برده می شد. وی علاوه بر این که در صنعت سینما در اواخر دهه 20 و ابتدای دهه 40 میلادی از پیشگامان ایالات متحده آمریکا محسوب می شد، به عنوان یک مهندس سازنده هواپیما نیز شهرت داشت و با ساخت هواپیمای مشهور « هرکولس » نام خود  را در این صنعت جاودانه کرد.

  در سال 2004 داستان زندگی وی توسط مارتین اسکورسیزی، کارگردان شهیر آمریکایی و با هنرمندی لئوناردو دی کاپریو در فیلمی به نام « هوانورد » به تصویر کشیده شد.

  هوارد روبارد هیوز پسر ( 1905 – 1975 ) در خانواده ای ثروتمند متولد شد. پدر او شرکتی را تأسیس کرده بود که توانست طرح جدیدی از حفاری های نفتی را ارایه کند. این شرکت « شارپ – هیوز تول » بود که امنیت مالی هیوز را در تمامی طول عمرش تضمین کرد و این امکان را برای او فراهم آورد تا استعدادهایش را شکوفا کند. او قبل از این که به سن 25 سالگی برسد، به هالیوود رفت و چندین فیلم موفق ساخت و در کنار آن یک شرکت جدید حفاری هم تأسیس کرد. او بیش از یک صد سالن نمایش فیلم را خرید و در عین حال پرواز کردن را آموخت. او هم چنین یک شرکت موفق هواپیمایی به نام شرکت هواپیمایی « ترانس ورلد » را تأسیس کرد و علاوه بر کسب و کاری که در زمینه سینما به راه انداخت، بخشی از یک مرکز بزرگ تفریحی در لاس و گاس را خرید.

  هیوز چندین مرتبه رکورد سرعت هواپیمایی را شکست، از سه سانحه هوایی جان سالم به در برد و به یک مرد افسانه ای تبدیل شد. کمتری کسی در جهان توانسته همچون هوارد هیوز در تمام طول عمرش چنین کارنامه مهیجی داشته باشد.

  نگاهی گذرا به کارنامه این مرد که در 24 دسامبر سال 1905 در تگزاس متولد شد، نشان می دهد که او زندگی پرماجرایی داشته است از جمله این که او در سال 1935 رکورد سرعت هوایی را شکست و در سال 1936 در سن 30 سالگی در یک پرواز، رکورد سرعت بین قاره ای را ترقی داد و در سال 1938 با پروازی شانزده و نیم ساعته بین نیویورک و پاریس رکورد پرواز بین این دو شهر را شکست.

  پدر او مردی ثروتمند با لیسانس بازرگانی از دانشگاه هاروارد و لیسانس حقوق از دانشگاه ایالت آیووا بود که در سال 1909 با تأسیس شرکت « شارپ – هیوزتول » که دستگاههای حفاری مورد استفاده در صنعت نفت را تولید می کرد و با طراحی یک مته جدید حفاری، ثروتی بی حد و حصر را عاید خانواده هیوز می کرد.

  هوارد پسر که در آن زمان پسربچه ای بیش نبود، علاقه فراوانی به مهندسی داشت. او همواره لوازم خانه را تعمیر می کرد و یک رادیو و موتورسیکلت برای خودش ساخته بود.

  از سوی دیگر، عموی هیوز که یک روزنامه نگار و یک فیلم نامه نویس بود، بارها او را با خود به استودیوی گولدوین برده بود و همین امر او را جذب سینما کرد. والدین هیوز قبل از رسیدن او به سن 20 سالگی درگذشتند. پس از مرگ پدر، هیوز از خانواده  اش خواست تا شرکت هیوز تول را به او بفروشند. در سال 1925، او با زنی ثروتمند به نام الا رایس ازدواج کرد و به هالیوود در کالیفرنیا رفت. در هالیوود، هیوز استعدادهایش را بروز داد و مشاغل مختلف و متنوعی را تجربه کرد هیوز شرکت تولید مته های حفاری « کادو راک » را  تأسیس نمود و سهم قابل توجهی از شرکت « مالتی کالر » را خرید، به خانه ای در لس آنجلس نقل مکان کرد و نواه دیتریخ را به عنوان دستیار خود استخدام کرد. دیترخ به « تثبیت کننده » امپراطوری هیوز در سال های بعد تبدیل شد. هم چنین هیوز بیش از یک درصد نمایش فیلم را خرید که به ا و در آخرین کار بزرگش یعنی فیلم سازی کمک بسیاری نمود.

  اگر چه نخستین فیلم هیوز با عنوان خوک چاق یک شکست بود، اما فیلم سوم او با نام « دو شوالیه عرب » ثروت زیادی برای او به همراه داشت. این فیلم به دلیل داستان طنزش، موفق شد در سال 1927 جایزه آکادمی را به دست آورد. سپس هیوز تصمیم گرفت یک شرکت هواپیمایی ایجاد کند لذا یک مهندس هوافضا به نام گلن اودکرک را استخدام و کسب و کار خود را در کالیفرنیا آغاز کرد. پس از تأسیس این شرکت، هیوز تا سال 1934 از نظرها دور شد. اما در همین مدت، کارمندی به نام چارلز هوارد در شرکت هواپیمایی آمریکا حضور داشت که مرتب پرسش های زیادی را در مورد صنعت هواپیمایی می پرسید. چارلز هوارد کسی جزء هوارد هیوز نبود.

  هوارد طی  این دوره غیبتش، به مناطق مختلفی سفر کرد و به عنوان یک عکاس اجتماعی فعالیت کرد. طی این مدت، او خودش را « واین رکتور » معرفی می کرد.

  در سال 1939 ، هیوز به شرکت هواپیمایی غرب و بین قاره ای کمک مالی کرد و در ازای این کمک، بخش اعظم سهام آن را به دست آورد بعدها این شرکت به شرکت هواپیمایی ترانس ورلد تغییر نام داد.

  تا سال 1940، هیوز که مردی بسیار پویا و پرانرژی بود، چندین کسب و کار را درحوزه های مختلف، به طور هم زمان اداره می کرد. او هنوز مالک شرکت هیوز تول بود که آن را از وارثان پدرش خریده بود و ماهانه از 2 میلیون دلار سود برای او در پی داشت. به علاوه، او درباره به صنعت سینما بازگشت، به اداره شرکت هواپیمایی خویش ادامه داد و در دوران جنگ هم فعالیت های تولیدی خود را حفظ کرد. در نیمه نخست دهه 1940 هیوز فیلم « بی قانون» را ساخت، جین راسل را به عنوان یک ستاره به دنیای سینما معرفی کرد ، یک کارخانه تولیدی را برای کمک به دولت آمریکا در زمان جنگ افتتاح نمود و بار دیگر با یک هواپیمای کوچک سقوط کرد. او قبلاً نیز با هواپیما سقوط کرده بود که در جریان این حوادث دو مسافر جان خود را از دست داده بودند.

  در سال 1946 و پس از یک دوره دیگر غیبت، هیوز بار دیگر و این مرتب با آزمایش هواپیمایی XF-11 ظاهر شد. او تلاش کرد، با این هواپیما در زمین گلف باشگاه لس آنجلس فرود آید. هر چند این اقدام برای باشگاه گلف خوشایند بود ولی برای خود هیوز چنین نبود. زیرا او توانست دقیقاً بروی این زمین بنشیند و یا خانه ای که در نزدیکی آن محل قرار داشت، برخورد کرد. بلافاصله او به بیمارستان منتقل شد و پزشکان پیش بینی کردند که او آن شب را به صبح نخواهد رساند. جراحات او بسیار شدید بوند: سینه شکافته شده، 12 استخوان شکسته شده ، شش چپ متلاش شده، شانه های از جا در رفته ، ستون فقرات خرده شده و 30 درصد سوختگی . اما هیوز خیلی زود بهبودی خود را به دست آورد. اگرچه آثار سوختگی تا  حدی بر روی بدن او باقی ماندند و دست چپ او نیز تا حدی کارآیی خود را از دست داد. اما به هر حال او زنده ماند.

  او به محض ترخیص از بیمارستان، برنامه توسعه TWA را طراحی کرد.  او با اخذ کمکی از شورای هوانوردی غیرنظامی در سال 1948 این شرکت را از ورشکستگی نجات داد و توانست 10 میلیون دلار وام نیز  از شرکت فاینانس فعالیت های بازسازی اخذ کند. او کسب و کار خود در سینما را توسعه داد و استودیوی RKO را با قیمت 9 میلیون دلار خرید. در سال 1954 هیوز بخش اعظم سهام RKO را فروخت تا کارش را بر TWA متمرکز نماید. در سال 1955، او انستیتو پزشکی هوارد هیوز را در میامی فلوریدا تأسیس کرد. در سوم ماه مه 1966، او 78 درصد سهام TWA را به ارزش 750 میلیون دلار فروخت. این امر باعث شد که در آن تاریخ ، او به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل شود. مابقی عمر  کاری هیوز تا زمان مرگش در سال 1975 به سفر و پرواز اختصاص داشت. علیرغم آنکه او از سفر کردن بسیار لذت می برد، اما مجبور بود داروهای ضد درد متعددی مصرف کند. هیوز به جایی رسیده بود که کسب و کارهایش را تنها از طریق تلفن هدایت می کرد. او حتی هتل ها و کازینوهایی را که در اختیار داشت توسعه داد و هتل های جدیدی را خریداری کرد.

  سرپا ماندن شرکت های متعدد هیوز تا 12 سال پس از مرگش حکایت از شخصیت برجسته و مستحکم او در اداره فعالیت هایش دارد. در میان تمامی رهبران و کارآفرینان کسب و کار در قرن بیستم، هوارد هیوز یکی از عجیب ترین، متناقض ترین آنهاست. بررسی زندگی او نمایانگر آن است که این مرد از تمامی استعدادهایش در زندگی یعنی قدرت، ثروت و آزمندی بهره برده است. اگرچه او همواره مردی خوشگذران بود، اما با درایت کامل تمامی کسب  و کارهایش را اداره می کرد و همین امر باعث شد که از بسیاری از همتایانش پیشی بگیرد. دستاوردهای او از سینما تا هوانوردی او از سینما تا هوانوردی و از هتلداری تا قمار را در بر می گرفتند. در صنعت سینما، هیوز مرزها را در نوردید و نشان داد می توان با موفقیت کامل، فیلم ها را به خارج  از استودیوها برد. در نوادا، با موفقیت توانست یکی از بزرگترین مراکز تفریحی را در لاس وگاس خریده و مدیریت نماید. در صنعت هوانوردی نیز او یکی از پیشگامان عرضه هواپیماهای تجاری ( باری ) است.

  برای دستیابی به موفقیت  در  شغل خود به سایت ثروت سازان مراجعه کنید

  مطالب مرتبط

  • بزرگ فکر کنید
   بزرگ فکر کنید

   بزرگ فکر کنید

  • زندگینامه موکش آمبانی
   زندگینامه موکش آمبانی

   میلیاردر هندوستانی و اختلاف بر سر ارث پدر 

  • کمتر واکنشی و بیشتر پاسخگو باشید
   کمتر واکنشی و بیشتر پاسخگو باشید

   کمتر واکنشی و بیشتر پاسخگو باشید:
   بیش تر اوقات ما اصولا در کار و زندگی در دو حالت روانی به سر می بریم: حالت واکنشی و حالت پاسخگویی. حالت واکنشی حالتی است تنش زا. در این حالت احساس فشار عصبی می کنیم و قضاوت های  سریع داریم. دوراندیشی خود را ازدست می دهیم و همه چیزها را شخصی تلقی می کنیم. ناراحت، عصبی و درمانده می شویم. لازم به ذکر است وقتی در حالت واکنشی هستیم قابلیت قضاوت و تصمیم گیری در ما به شدت آسیب می بیند. تصمیماتی سریع می گیریم که اکثرا باعث پشیمانی ما می شوند. دیگران را عصبی کرده و باعث بروز بدترین حالات آنها می شویم. وقتی شانس در خانه ما را می زند، اغلب آنچنان آشفته و درمانده هستیم که آن را نمی بینیم. اگر هم آن را ببینیم معمولا بیش از حد سخت گیری و منفی بافی می کنیم. از سوی دیگر، حالت پاسخگویی، آرام ترین حالت ذهن ما است. در حالت پاسخگویی قرار داشتن، یعنی ما بردبار هستیم. دیدی کلی تر داریم و موضوع را کم تر شخصی می کنیم. به جای این که خشک و لجباز باشیم. انعطاف پذیر و آرام هستیم. در حالت پاسخگویی، در بهترین وضعیت خود هستیم. باعث بروز بهترین های دیگران می شویم و مشکلات را موقرانه حل می کنیم. وقتی فرصتی پیش آید، با ذهنی باز آن را می نگریم. پذیرای فراوانی هستیم.
   وقتی از تفاوت های جدی این دو حالت آگاه باشید، متوجه خواهید شد که در کدام یک از آنها قرار دارید. متوجه احساسات و رفتار خود در هر حالتی می شوید. خود را در حالت واکنشی غیر منطقی و منفی و در حالت پاسخگویی ذهن آرام و عاقل خواهید یافت، فقط آگاهی از پویایی های متفاوت ذهن، در را به روی تغییرات عظیمی در زندگی شما باز خواهد کرد. به مرور متوجه خواهید شد که چه زمانی در حالت واکنشی ذهن هستید. ناشکیبایی خود را احساس خواهید کرد. وقتی چنین اتفاقی رخ داد. فقط به خود بگویید وای دوباره شروع کردم یا چیزی شبیه این. هر پذیرش ساده ای این نتیجه را در بر خواهد داشت. وقتی متوجه حالت واکنشی خود می شوید آن را می پذیرید. آگاه شدن و پذیرفتن واکنشی بودن توام با درک اینکه همیشه پاسخگو بودن نتیجه بخش تر است، به شما در دیدن سریع حالت واکنشی کمک می کند و شما را در حالت ذهنی پاسخگویی بیشتر قرار می دهد. حالت پاسخگویی ذهن زمینه مساعدی برای موفقیت است. وقتی ذهنتان روشن و آرام باشد یک کانال باز برای فراوانی و لذت آماده می کنید. رابطه مستقیم و واضحی بین مقدار زمانی که در حالت ذهنی پاسخگویی هستید و سطح موفقیت شما وجود دارد. هرچه بیشتر خود را دور از واکنش نگه دارید، فرصت های بیشتری بروز خواهند کرد. از هم اکنون آغاز کنید، قدرت پاسخگویی را برای ایجاد موفقیت به کار ببرید.
      

  محصولات مرتبط

  • بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان
   بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان

     اگه دست به هر کاری زدی،اما هنوز نتیجه نگرفتی. اگه تو هم آرزوی رسیدن به رفاه مالی داری ولی هنوز بهش نرسیدی. اگه تو هم وارد دانشگاه شدی،اما هنوز به ثروت مورد نظرت دست پیدا نکردی.   مطمئن باش اگه فکر و رفتارت رو تغییر ندی باید به همین زندگی ادامه بدی.         داستان زندگی من:  سال ها پیش که کارم رو شروع کردم،رویا های بزرگی در سر داشتم،دوست داشتم به جایی برسم،که دیگه نیازی به کار کردن نداشته باشم و اگه کاری رو انجام میدم، فقط از روی عشق وعلاقه باشه و بتونم از کار و  زندگیم لذت ببرم. ​من از ۱۳سالگی کار کردم،کارهای بسیار سختی که شاید یه نوجوان ۱۳ساله به سختی حاضره انجامش بده. ​همیشه دوست داشتم،ثروتی داشته باشم،که نیاز نباشه،برای گذروندن زندگیم،کاری تا این حد سخت و طاقت فرسا انجام بدم. ​همیشه دنبال این بودم،که به نحوی درآمدم رو افزایش بدم و خودم رو از یه زندگی سخت جدا کنم.فکر می کردم کافیه درآمدم افزایش پیدا کنه تا بتونم به تمام اهداف مالی زندگیم دست پیدا کنم. رفتم دانشگاه و یاد گرفتم که چطوری درآمدم رو افزایش بدم،اتفاقا درآمدم افزایش پیدا می کرد،اما افزایش درآمد هم نمی تونست کمکی به من بکنه،بیشتر پولی که در می آوردم،خیلی راحت از دستم در میومد و عملا اوضاع مالیم،هیچ پیشرفتی نمی کرد. احساس کردم باید کسب وکارم رو عوض کنم،چون  کسب وکار فعلیم(آسانسور)ظرفیت این رو نداره که من رو به استقلال مالی برسونه.این بود که تصمیم گرفتم؛یه کسب و کار دیگه در کنار کار آسانسور راه  اندازی کنم. یه آتلیه عکاسی راه انداختم،اولش هم خوب بود،ولی نتونست باعث موفقیت من بشه و عملا در اون به شکست خوردم. بعد از اون کارگاه تولیدی پوشاک راه اندازی کردم،باز هم موفقیت به سراغ من نیومد. در واقع همه چیز داشتم،جز موفقیت مالی.بعد از این تجربه ها تمام سرمایه ام رو از دست دادم. ​حاصل اون همه تلاش شبانه روزی از ۱۳سالگی،رسیدن به اوج بی پولی،ونهایت افسردگی و ناامیدی بود. ​با خودم فکر کردم،مشکل من چیه که نمی تونم از لحاظ مالی به موفقیت دست پیدا کنم،چرا با اینکه در زمینه های دیگه موفقم؛اما شرایط مالیم،بسیار سخته،مطمئن بودم؛یه جای کار یه مشکل ریشه ای داره،شروع کردم به مطالعه و تحقیق درباره اینکه چرا من،و خیلی ها که شبیه من هستن؛نمی تونن ثروتمند بشن؟ ​از اونجاییکه وقتی انسان،برای رسیدن به خواسته اش با امید حرکت می کنه و اجازه نمی ده بار مشکلات و سختیهای زندگی،اون رو از حرکت باز داره،خداوند تمام جهان رو دست به دست هم میده تا اون رو حمایت کنه،مسیر درست رو نشون بده،در مسیر من هم آموزه هایی قرار گرفتن که مانند نوری در دنیای تاریک مالی من بود.  ​بعد از اون سال های سخت،دنیای جدیدی به روی من باز شد ومن وارد اون دنیا شدم. ​در مدت زمان بسیار کوتاهی نتایج مالیم تغییر کرد. ​ ​ اول فکر،بعد پول   باورها و طرز فکرم: من فکر می کردم،باید سخت کار کنم تا پولدار شم(نابرده رنج گنج میسر نمی شود).غافل از اینکه بیشتر ثروتمندان دنیا،وقتی می خوابن پول در میارن. شروع کردم،به اصلاح باورهای خودم،با استفاده از عبارت های تاکیدی که هر روز با خودم تکرارشون می کردم،اون ها رو تغییر دادم،میدونی چه اتفاقی برام افتاد؟؟ با یه دنیای تازه آشنا شدم،با آدم های جدیدی رفت وآمد پیدا کردم. وضعیت مالیم تغییر کرد،قراردادهایی بستم که تا قبل از اون خوابش رو هم نمیتونستم ببینم. شرکت آسانسوری که تا دیروز خرج کارمندانش رو به زحمت در میاورد،تبدیل شد به جایی که با کمترین حضور من،نه تنها هزینه های خودش رو پوشش میده،بلکه ماهیانه یک درآمد فوق العاده رو به حساب شخصی من واریز میکنه. من تونستم با تغییر باورهام،سیستمی رو پیاده سازی کنم که امروز با افتخار،بیشترین زمانم رو صرف آموزش موضوعاتی میکنم که میتونه به هر فردی برای ثروتمند شدن کمک کنه. ​وقتی به گذشته خودم نگاه می کردم،که چقدر سختی کشیدم،اما هیچ چیز نصیبم نشد.اما در مدت کوتاهی،با تکنیک ها وآموز شهای عالی،تونستم این چنین از لحاظ مالی رشد کنم،تصمیم گرفتم من هم به هموطنان خودم کمک کنم،تا اون ها هم از لحاظ مالی به رفاه کامل برسن. ​تمام آموزش ها،تجربیات وتکنیک هایی که به من کمک کرد تا از اوج سختی،به رفاه مالی دست پیدا کنم رو در دوره ای به نام مدرسه ثروت سازان،برات گردآوری کردم. با من همراه شو تا در بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان،تکنیک هایی رو به تو آموزش بدم که با اجرای اونها میتونی زندگی مالی خودت رو دگرگون کنی.   چرا باید باورها و تفکرات قبلی خودم رو تغییر بدم؟
   با دقت به عکس زیر نگاه کن:  
   این عکس نشون میده که اگه می خواهی،نتایج و دست آورد های زندگیت تغییر کنند،اول باید تفکراتت تغییر کنند،تا زمانی که تفکراتت تغییر نکرده،همون نتایجی در زندگیت رقم خواهد خورد که تا به امروز خورده. بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان به تو کمک میکنه که در ابتدا تفکراتت رو تغییر بدی،و بعد با اقدامات جدیدی که انجام میدی،نتایج جدیدی در زندگیت رقم بخوره.   ​تا زمانی که ریشه یک درخت(فکر) عوض نشه؛میوه(نتایج) عوض نخواهند شد     چرا بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان تهیه شد؟ من مجید رشیدی،مدرس کارآفرینی و مهارت های کسب ثروت،سال هاست دارم در مورد این موضوع تحقیق میکنم که چرا خیلی از افراد با اینکه پتانسیل بالایی برای رسیدن به ثروت دارن،هنوز درگیر اجاره خونه و مسائل روزمره شون هستن،مشکلی که خودم سال ها با اون درگیر بودم،این بود که با اینکه درآمدم افزایش پیدا می کرد،اما کیفیت زندگیم تغییر خاصی نمی کرد.
   متوجه شدم،علاوه بر خودم،آدم های بسیار زیادی هستن که با اینکه درآمد خیلی خوبی دارن،اما اون ها هم نتونستن؛وضعیت مالی خوبی رو تجربه کنن.خیلی ها با اینکه در برهه های زیادی در زندگیشون،پول خیلی زیادی به دست آورده بودن،بر اثر یک اتفاق و یک شبه قسمت اعظمی از داراییشون رو از دست می دادن.
   این موضوع باعث شد که تا اونجاییکه می تونم،در افکار و رفتار ثروتمندان دنیا متمرکز بشم و از جهات مختلف اون ها رو تحلیل کنم،و به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کردم. در دنیای ثروتمندان هیچ محدودیتی وجود ندارد   نبود آگاهی،دلیل بسیاری از عدم موفقیت های مالی به نظر من،خلا امروز ما در جامعه  آگاهیه،خیلی از آموزه هایی که باید در مدرسه به ما آموزش داده میشد، بطور کلی فراموش شده ان.     به ما یاد ندادن که:      چطوری می تونیم پول در بیاریم؟     چطور با پول رفتار کنیم؟     چطوری برای خودمون هدفگذاری کنیم؟     چطور هم به جامعه خدمت کنیم،وهم درآمد خیلی خوبی داشته باشیم؟     چطور با کمک کردن به دیگران،امکان ثروتمند شدن خودمون رو افزایش بدیم؟ در عوض     به ما یاد دادن که: پول چرک کف دسته.     تمام پولدارها،مال حروم خوردن که پولدارشدن:       هر که افزون شد سیم و زرش     یا خودش دزد بوده یا پدرش     برای پول در آوردن باید سخت کار کرد.     نمیشه هم پولدار بود؛هم زندگی خوبی داشت. این خلا آگاهی،باعث شد که احساس مسئولیت کنم و دوره ای رو با بالاترین کیفیت ممکن تهیه کنم و در دسترس افرادی قرار بدم که دوست دارن زندگی مالیشون تغییر کنه.     ویدئوی چرایی طراحی دوره آموزشی مدرسه ثروت سازان:         DOKMEKHARID    
   سرفصل های بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان:
   جلسه اول:چرا بعضی ها هیچ وقت ثروتمند نمیشن؟   در این جلسه،با موضوع بسیار مهمی به نام باورهای ثروت ساز آشنا میشی،به نظر من مهمترین دلیلی که باعث میشه خیلی از افراد هیچ وقت ثروتمند نشن اینه که باورهاشون با پول و ثروت ناسازگاره. در جلسه اول با نحوه برنامه ریزی ذهن آشنا میشی و یاد می گیری که باورهای مخرب خودت رو چطور شناسایی کنی؟     برنامه ریزی کلامی     برنامه ریزی الگوگیری                                         برنامه ریزی رویدادی یا اتفاقی   جلسه دوم:آشنایی با مهمترین افکار ثروتمندان مهمترین فاکتوری که افراد ثروتمند رو از بقیه افراد جامعه متمایز میکنه،افکارشونه،ثروتمندان از تفکراتی برخوردارن که در هر شرایطی با استفاده از اون افکار میتونن بارها و بارها برای خودشون ثروت خلق کنن. فکر کن همین امروز تمام پول و سرمایه کارآفرین بزرگ احد عظیم زاده رو ازش بگیری،میدونی چه اتفاقی میفته؟اون خیلی راحت دوباره شروع میکنه به ساختن امپراتوری خودش!!میدونی چرا؟ چون تو نمیتونی فکرش رو ازش بگیری،اون با فکرش دوباره شروع میکنه به تولید ثروت. در جلسه دوم با ۱۰ تا از مهمترین تفکرات ثروتمندان آشنا میشی و یاد می گیری که چطور از این به بعد تو هم مثل اون ها فکر کنی تا تو هم بتونی به ثروت مورد نظرت دست پیدا کنی.    چه تفکراتی ثروتمندان را از فقرا جدا می کند؟     مقایسه تفکر خود با افکار ثروتمندان جایگزین کردن افکار خود با افکار ثروتمندان دنیا استفاده از عبارات تاکیدی برای جایگزینی افکار  
   جلسه سوم:ارزش های پولی و نقطه شروع ۱-ارزش های پولی قبل از اینکه بخواهی پول زیادی وارد زندگیت بشه،باید برای خودت مشخص کنی که چرا این مقدار پول رو می خواهی؟ خیلی از ادم های پولدار(نه ثروتمند)برای رسیدن به پول،از خیلی از چیزهای بسیار مهم زندگیشون میگذرن، و وقتی به پول میرسن،میبینن که مهم ترین داراییهای زندگیشون رو از دست دادن. در جلسه سوم،تو با مفهوم ارزش ها در زندگی آشنا میشی؟ارزش هایی که اگه اون ها رو پیدا کنی بهت خیلی کمک می کنه تا بتونی سریعتر ثروتمند بشی. ​یکی از مهمترین مسائلی که تو باید به اون اهمیت بدی،اینه که تنها به یک بعد از ابعاد زندگی فکر نکنی،با استفاده از تکنیک ارزش ها، تو میتونی،هم به ثروت برسی،و هم به بقیه فاکتورهای مهم زندگیت.     تکنیک نردبان ارزش ها     تکنیک پرسش های چالشی    ۲-تعیین نقطه شروع خیلی از افراد هدف های درست و روشنی برای خودشون انتخاب می کنند،اما بیشترشون نمیدونن در کدوم نقطه قرار دارن.در واقع اگرچه خیلی از ما نقطه پایانی اهدافمون رو مشخص کردیم،اما درک درستی از شرایط امروزمون نداریم،در این جلسه یاد می گیری که چطور نقطه شروع خودت رو ترسیم کنی.     ایجاد نظم مالی با استفاده از تکنیک ۵پوشه.   گاهی اوقات فاصله ما با استقلال مالی تنها،یک ساعت بیشتر کار کردن در طول روزه   جلسه چهارم:هدفگذاری فرق بین هدف و آرزو رو میدونی؟ خیلی ها فکر می کنن که هدف خاصی رو در زندگیشون دارن دنبال می کنن،غافل از اینکه نمی دونن بیشتر آرزوی رسیدن به ثروت رو دارن تا هدف ثروتمند شدن. در این جلسه بطور کامل یاد می گیری که چطور اهداف مالی خودت رو تعیین کنی، که هر چه زودتر اون هدف ها به واقعیت زندگیت تبدیل بشن.     ویژگیهای اهداف مالی.     اقدامات لازم برای رسیدن به اهداف مالی.   جلسه پنجم:آشنایی با فرآیند استقلال مالی در این جلسه با مفهوم فوق العاده استقلال مالی آشنا میشی؟یکی از پایه های بسیار مهم ثروتمند شدن، اینه که به اسقلال مالی دست پیدا کنید. در جلسه پنجم با یه فرمول بسیار ساده به نام فرمول استقلال مالی آشنا میشی.     چرا باید بر هر سه جنبه فرمول استقلال مالی متمرکز بشیم؟
   جلسه ششم:تکنیک های افزایش درآمد   از حیث مشغولیت به کار،افراد به سه دسته بیکار،کارمند و صاحب کسب وکار تقسیم میشن. در این جلسه برای هر کدوم از این دسته ها راهکارهایی ارائه میشه که می تونن با استفاده از اون ها درآمد خودشون رو افزایش بدن.     آشنایی با تفکرات خطی و پیرامونی     ارایه راهکارهای افزایش درآمد برای کارمندان     درآمد غیر فعال و روش های ایجاد آن
   جلسه هفتم:مدیریت پول یکی از دروسی که باید در مدارس ما جز واحدهای آموزشی قرار بگیره،نحوه مدیریت پوله.مشکل خیلی از افرادی که همیشه در آخر ما پول کم میارن، این نیست که درآمدشون کمه،بلکه مشکل اصلی اینه که اون ها بلد نیستن چطور پولشون رو مدیریت کنند. در جلسه هفتم با تکنیک های فوق العاده مدیریت پول آشنا میشی.     چگونه حساب دخل وخرج خود را داشته باشیم؟     چطور رفتار خرید خود را تغییر دهیم؟     چطور نشتی های جیب خود را پیدا کنیم؟ پس انداز کردن،تنها بخشی از دانش مدیریت پول است
   جلسه هشتم:سرمایه گذاری سرمایه گذاری،یکی از مهم ترین پایه های ثروتمند شدنه. در جلسه هشتم یاد می گیری که هنگام سرمایه گذاری باید چه نکاتی رو رعایت کنی.     یک نوع سرمایه گذاری یا سبد سرمایه گذاری؟     نکات مهم سرمایه گذاری در ملک     آشنایی با بهره مرکب     آشنایی با بیمه عمر   ویدئوی معرفی سرفصل های دوره آموزشی مدرسه ثروت سازان:       DOKMEKHARID   باتهیه این بسته چه چیزهایی دریافت می کنم؟ بیش از ۱۰ ساعت ویدیوی آموزشی،تهیه شده در استودیو ثروت سازان   جزوه ودستورالعمل تمام رنگی هر جلسه   فایل صوتی هرجلسه
   بعد از خرید چه اتفاقی برای من میفته؟ بعد ازخرید،لینک دانلود تمام فایل های تصویری،صوتی و پی دی اف،در پروفایلتون قرار می گیره.   آیا ثروتمندان دنیا از راز خاصی برای ثروتمند شدن استفاده می کنند؟ برای ثروتمند شدن،هیچ رازی وجود نداره که تو به اون دسترسی نداشته باشی،اگه زندگی ثروتمندان ایرانی و غیر ایرانی رو مطالعه کنی،می بینی که هیچکدوم از اون ها نه جز نوابغ بودن؛و نه از راز عجیب و غریبی استفاده کردن.
     اون ها فقط مثل بقیه آدم ها فکر نکردن،با تغییر تفکراتشون و اقداماتی که انجام دادن،تونستن ثروت های میلیارد دلاری خودشون رو به دست بیارن. ​تو هم می تونی،مثل احد عظیم زاده،وارن بافت،اپرا وینفری،شهرام فخار،فاطمه مقیمی و ریچارد برانسون،نه تنها خودت ثروتمند بشی،بلکه کمک کنی دیگران هم ثروتمند بشن.     چرا من فرد مناسبی برای تدریس این دوره هستم؟ من،مجیدرشیدی،بیش تر از۱۷ساله که در صنایع مختلف به کسب تجربه پرداختم،علاوه بر این تحصیلات خودم رو تا مقطع کارشناسی ارشد کارآفرینی ادامه دادم،یعنی هم از لحاظ علمی،و هم از لحاظ عملی تجربه کافی برای اینکار دارم؛در ضمن تمام آموزه های دوره را در زندگی خود اجرا کرده و نتایج اون رو در زندگی خودم دیدم.در ۳۰سالگی:مدیر ۳شرکت با زمینه های کاری متفاوت هستم و در حال انجام کاری (آموزش)هستم،که عاشقانه آن رو دوست دارم.و این یعنی زندگی که همیشه دنبالش بودم.       پاسخ به چند پرسش متداول در باره بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان   ۱-آقای رشیدی،اگه تو این دوره شرکت نکنم،اتفاق خاصی برام میفته؟ معلومه که نه.زندگی تو به همون روال قبلیش ادامه پیدا خواهد کرد،همون نتایجی که قبلا می گرفتی،دوبار خواهی گرفت.بدون هیچ کم وکاستی. ولی فراموش نکن،وضعیت امروز تو نتیجه انتخاب هایه که دیروز انجام دادی، پس اگه میخوای فردا به نتایجی بهتری در زندگی دست پیدا کنی،امروز باید انتخاب هات رو تغییر بدی.   ۲-آقای رشیدی،من بعد از گذروندن این دوره ثروتمند میشم؟ برای ثروتمند شدن،ما باید یاد بگیریم تفکراتمون رو تغییر بدیم، بعد از این تغییرات ما می تونیم زندگی رویایی خودمون رو خلق کنیم. شما بعد از گذروندن این دوره تمام تغییرات لازم رو در خودتون ایجاد می کنید و روز به روز زندگی مالیتون بهبود پیدا میکنه.اما ثروتمند شدن یک فرآیندیک شبه نیست،هیچ ثروتمندی در دنیا بر اثر اتفاق به ثروت نرسیده است.   ۳-آقای رشیدی،من بعد شش ماه می تونم به استقلال مالی برسم؟ این از اون دسته سوالاتیه که واقعا جواب دادنش بسیار مهمه.از طرفی باید بگم هیچ غیر ممکنی در دنیا وجود نداره،از طرفی باید بگم به ندرت پیش میاد،که فردی بدون هیچ پشتوانه ای و با شروع از صفر بتونه ظرف کمتر از شش ماه به استقلال مالی دست پیدا کنه. یعنی اگه کسی بدون دونستن شرایط شما و میزان تواناییهاتون وهمچنین وضعیت مالی امروزتون،یه همچین قولی بهتون بده،تضمین میکنم که داره دروغ میگه. اگه بیل گیتس،یک شبه به پول میلیارد دلاری دست پیدا میکنه، برای اینه که سال ها قبلش تلاش کرده و یک مسیر مشخض رو طی کرده،درواقع بیل گیتس یک شبه پولدار نشده،بلکه ظرف بیست سال و یک شب به پول رسیده. حالا اگه تو خودت رو در شرایطی میبینی که بتونی ظرف شش ماه انقدر درآمدت رو افزایش بدی که به استقلال مالی برسی،این بسته به تو در آسون تر طی شدن این مسیر بسیار کمک می کنه.   ۴-تمایز این بسته با محصولات مشابه چیه؟ ۱-شاید مهم ترین تمایز این بسته اینه که مدرسش،مجید رشیدی، فردیه که علاوه بر این که دوره های دانشگاهی در بالاترین سطح کشور رو گذرونده،بیشتر از ۱۷سال کار اجرایی کرده و تونسته بیزینس های مختلفی رو راه اندازی کنه و به راه اندازی بسیاری از بیزینس های کوچک و بزرگ کمک کرده.تجربه شکست ها و پیروزی های بسیار زیاد مجید رشیدی، باعث شده که این دوره با دوره های دیگه متفاوت باشه. ۲-دومین تمایز این بسته اینه که با توجه به پرسش هایی که در طول گذروندن دوره میتونی از طریق ایمیل،یا صفحه همین بسته بپرسی،فایل های جدیدی به عنوان آپدیت به محصول اضافه خواهد شد.   ۵-چه کسانی باید این بسته را تهیه کنند؟ ​​افرادی که هر چه تلاش می کنند،تغییری در میزان درآمدشون ایجاد نمیشه. ​افرادی که هدف مالی بزرگی دارند. ​افرادی که باهوش هستند،و می دانند که افراد باهوش به جای تجربه شخصی،از تجربه دیگران استفاده می کنند.   ۶-چه کسانی نباید این بسته را تهیه کنند؟ افرادی که به تمام اهداف مالی خود دست پیدا کردن. ​افرادی که می تونن هر چیزی که دوست دارن بخرن. ​افرادی که هیچ حسرت مالی در زندگی خود ندارن.   ۷-آیا ضمانتی برای کار خودتون دارین؟ بهت قول میدم،اگه به هر دلیلی محصول رو تهیه کردی و محصول اون چیزی نبود که تو انتظار داشتی،بدون اینکه سوالی ازت بپرسم،کل پولی که به هر طریقی پرداخت کردی رو فقط با یک تماس با شماره ۲۲۳۷۳۷۹۴-۰۲۱بهت برگردونم.تو برای ابراز نارضایتی از محصول ۸ روز بعد از خریدت زمان داری.پس به هیچ وجه نگران مبلغی که پرداخت کردی نباش.   ۸-از چه طریقی می تونم این بسته رو تهیه کنم؟ ۱-بهترین روش اینه که همین الان گزینه خرید رو انتخاب کنی و با استفاده از کارت بانکی خریدت رو انجام بدی. ۲-روش دوم اینه که مبلغ دوره رو به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۱۵۸۶۴۴۶۴ بانک سامان،به نام مجید رشیدی،واریز کنی و با شمار۲۲۳۷۳۷۹۴-۰۲۱تماس بگیری تا همکاران من،حساب کاربریت رو شارژ کنن تا بتونی به فایل های دوره دسترسی پیدا کنی.  

  نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

  captcha Refresh
  captcha Refresh

  به اشتراک بگذارید

  عضویت در خبرنامه

  باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.


  ایمیل خود را وارد نمائید