بسته صوتی-تجسمی مغناطیس پول وثروت

پول و ثروت را جذب کنید.

تا حالا شده افرادی را ببینید که همیشه پول و ثروت را به سمت خودشان جذب می کنند؟ این به این خاطر است که آنها سیگنال های ذهنشان را به سمت جذب ثروت تنظیم کرده اند، ذهن آنها برای دریافت و جذب ثروت آماده است و همین سبب میشودکه  پول و ثروت را بیشتر و بیشتر به سمت خودشان جذب کنند. همه این افراد آرمانی قوی برای رسیدن به پول و ثروت دارند، واقعا پول را دوست دارند، پول را می خواهند و حتی می دانند که با پولشان چه کارهایی می خواهند انجام بدهند. آنها همیشه احساس می کنند شایسته پول و ثروت هستند.

اگر درضمیر ناخودآگاهتان احساس نکنید که شایسته ثروت هستید، یعنی واقعا  ثروت را نمی خواهید و احتمالی برای ثروتمندی شماوجود ندارد. شما خودتان هستید که عملکرد ضمیر ناخودآگاهتان راخراب می کنید. اجازه ندهید ترس جلوی شما را بگیرد. وقتی شما به ترسهای درونیتان اجازه میدهید که ذهن شما را تخریب کنند، فرصت ها را نمی بینید و از کنارشان بی تفاوت عبور می کنید. افرادی که به ثروت ها و درآمدهای  کلان می رسند، نیاز به هوش و کار سخت ندارند بلکه  فرصت ها را می بینند و به سمت آنها حرکت می کنند. بدون داشتن خواسته درونی برای رسیدن به آرزوهایتان، شما نمی توانید به سمت آنها پیش بروید و مشکلات و بهانه هایی برسر راهتان قرارمیگیرد که شما را از جذب ثروت بسیار باز میدارد.

شما با استفاده از این بسته فوق العاده و انجام تمرینهای ۲۱روزه آن می توانید خود را به آهنربای جذب پول وثروت تبدیل کنید.

  • pic1 عنوان : بسته صوتی-تجسمی مغناطیس پول وثروت
  • pic2 حجم فایل : 106.32 مگابایت
  • pic4 لینک دانلود

درباره ی مجید رشیدی

مجید رشیدی هستم،از کودکی به 2چیز علاقه بسیار زیادی داشتم،کارآفرینی و آموزش دادن، ترکیب این دو علاقه تبدیل‌شده به موسسه ثروت سازان.در این موسسه سعی میکنم تمام آموزش‌های لازم برای راه اندازی و به موفقیت رساندن کسب وکارها را آموزش بدهم.

۳ دیدگاه

  1. سلام.فایل رومیشه لطف کنید ارسال کنید

  2. واقعا ممنونم که این بسته با ارزش رو به رایگان برای دانلود گذاشتید?

  3. حقیقتا ازتون سپاسگذارم. چیزی برای تشکر به ذهنم نمیرسه جز اینکه:
    “”اجرتون با خدا””

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − شش =