• ورود کاربران
 • عضویت
 • خودهیپنوتیزم وهدف گذاری

  خودهیپنوتیزم وهدف گذاری


  خود هیپنوتیزم به ما آموزش می دهد که چگونه به اهدافمان برسیم ولی علت عدم موفقیت را آموزش نمی دهد.

  اگر واقعا و با تمام وجود قصد دارید به اهدافتان برسید اولین قدم این است که به هدفتان فکر کنید. این هدف می تواند از هرجنسی باشید، کسب ثروت،موفقیت تحصیلی، موفقیت شغلی و.... هرچه هدف مشخصتر و واضحتر باشد تحقق آن آسان تر است.

  اصولا انتخاب اهداف کلی ومبهم برای ضمیرناخودآگاه قابل قبول نیست، به طور مثال اگر شما آرزوی خریدن یک خودرو دارید، نباید اینگونه برنامه ریزی کنید: من آرزوی خرید بنز دارم. بلکه باید بطور دقیق و با ذکر جزییات بیانش کنید: من آرزوی خرید یک خودروی بنزcls، مدل 2015، فول آپشن، مشکی با تودوزی چرم کرم رنگ را دارم.

  یا اگر می خواهید ادامه تحصیل بدهید باید هدف خود را اینگونه بیان کنید: قبولی در رشته روانشناسی بالینی دانشگاه تهران در سال 1395هرچه قدر جزییات بیشتر بیان شود، ضمیر ناخودآگاه قوی تر عمل می کند.

  یکی دیگر از موضعاتی که بایدبرای انتخاب اهداف به آن توجه داشته باشیم انتخاب اهداف تصویری است، یعنی سعی کنید هر هدفی که برای خود انتخاب می کنید هم زمان تصویرآن را به ذهنتان منتقل کنید.

  باید توجه داشته باشیدکه بطورکلی با هر تصمیی که انسان در زندگی خود می گیرد وهر هدفی که تعیین می کند، مکانیسم دفاعی بدن شروع به مقاومت می کند.اما ما با تکنیک های خود هیپنوتیزم قادر خواهیم بود که ضمیر ناخودآگاه را طوری برنامه ریزی کنیم که این مقاومت را درهم بشکند. درواقع خود هیپنوتیزم می تواند شما را وارد سطح هوشیاری آلفا کند. درطول روز مواقع زیادی وجود دارد که ذهن ما درحالت آلفا قرار دارد. به طور مثال زمانی که به تماشای تلویزون نشسته ایم یا زمانی که در حال تجسم خلاق هستیم یازمانی که به برف پاک کن ماشین در یک شب بارانی خیره می شویم درواقع در حالت آلفا قرارداریم.

  امروزه وبعداز انجام تحقیقات بسیار زیادی اندیشمندان حوزه روانشناسی به این نتیجه رسیده اند که گوش دادن به فایل های صوتی خود هیپنوتیزم  بهترین روش برنامه ریزی ناخودآگاه می باشد، بنابراین ما به سادگی و با استفاده از فایل های صوتی-تجسمی می توانیم ذهن خود را به حالت آلفا برده و آن را به بهترین شکل برنامه ریزی کنیم.

  مطالب مرتبط

  • 7مزیت اصلی خود هیپنوتیزم
   7مزیت اصلی خود هیپنوتیزم

   شایدبرای خیلی از ما این سوال ایجادشود که چرا باید از تکنیک های خود هیپنوتیزم استفاده کنیم؟ پاسخ این پرسش را باید در۷مزیت خودهیپنوتیزم جستجو کرد: ۱-امروزه برای اغلب محققان در زمینه روانشناسی این موضوع به اثبات رسیده است که هر انسانی داری دوضمیرخود آگاه وناخود آگاه است.همه کارشناسان این موضوع ایمان دارند که قدرت ضمیر ناخودآگاه به مراتب از خودآگاه بالاتراست. اما همان طور که می دانیم ناخودآگاه درک وشعور ندارد، بنابراین هر خوراکی که به آن بدهیم پذیرایش خواهد بود، در واقع ما با خود هیپنوتیزم به راحتی دستورات و خوراک را به ناخودآگاه ارسال می کنیم. شاید هیچ تکنیکی را نتوان به سادگی خود هیپنوتیزم پیدا کرد. ۲-تمامی افراد در هر رده سنی و با هر شرایطی می توانند از این تکنیک استفاده کنند، در واقع در اجرای خودهیپنوتیزم محدودیت های ما بسیار کم خواهد بود. ۳-ما می توانیم در هر شرایطی از تکنیک های خود هیپنوتیزم استفاده کنیم، در واقع این موضوع نیز یکی دیگر از مزیت های چشمگیر خود هیپنوتیزم است، شما برای خود هیپنوتیزم به زمان و مکان خاصی نیاز ندارید. تنها کافیست ذهن خود را آرام کنید وشروع به انجام تمرین ها کنید. ۴-امروزه هیپنوتیزم به عنوان ابزاری برای درمان بسیاری از بیماری ها قابل استفاده است، شما برای هر نوع درمانی احتیاج به یک فرد متخصص دارید که مراحل را برای شما انجام دهد، اما با یادگیری تکنیک های خود هیپنوتیزم خودتان و به تنهایی می توانید بسیاری از باورهای اشتباه خودرا اصلاح کنید. ۵-خود هیپنوتیزم هیچ گونه خطری ندارد. شاید برای کسانی که از دانش کافی در این زمینه برخوردار نیستند کمی ترس از اجرای خود هیپنوتیزم وجود داشته باشد، اما اگر کمی دراین  حوزه مطالعه داشته باشید متوجه خواهید شد که این تکنیک هیج گونه خطر و عوارضی برای شما نخواهد داشت. ۶-شما برای انجام خود هیپنوتیزم به ابزار خاصی نیاز ندارید، شما به راحتی می توانید با گوش دادن به فایل های صوتی-تجسمی خود را به حالت آلفا برسانید و باورهای صحیح را جایگزن باورهای نادرست کنید. ۷-شما در هر زمانی که بخواهید می توانید از حالت خود هیپنوتیزم خارج شوید.     نویسنده:مجیدرشیدی

  • چرا بیشتر مردم محکوم به فقر می شوند؟
   چرا بیشتر مردم محکوم به فقر می شوند؟


   مهم ترین عاملی که اکثر افراد را از پیشرفت و موفقیت مالی باز می دارد این است که آنها در ضمیر ناخودآگاه خود بر این باور متمرکز شده اند که امکان رسیدن به موفقیت مالی وجود ندارد، این باورها در ضمیر ناخودآگاه از سنین بسیار کم تحت تاثیر خانواده، معلمان، دوستان و ... شکل می گیرد، این باورهای محدود کننده در ناخودآگاه ما شروع به هدایت عملکردمان می کنند و هر روز  شکست ها، موانع  محدود کننده نسبت به ثروت را در جهان بیرون به ما نشان می دهند و در نهایت، همین باورها  آن کسی را که امروز هستیم به وجود می آورند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید باید برای تغییر  باورهای محدود کننده تلاش کنید، چرا که  باورهای مخرب انباشته شده در ناخودآگاه است که با وجود تلاش و سعی بسیار رسیدن به موفقیت را ناممکن می کنند، تا جایی که فرد در طول زندگی فقط در حال پرداخت چک هایی است که کشیده است بدون هیچ پیشرفت و ارتقای مالی، ذهن او پذیرفته است که توانایی رسیدن به موقعیتی بالاتر از وضعیت فعلی خود را ندارد، این فرد در ضمیر خودآگاه و هشیار خود معتقد است که هر کاری را برای رسیدن به موفقیت انجام می دهد اما در واقعیت این اتفاق نیفتاده است به این دلیل که در ناخودگاه خود به این باور نرسیده است که او لایق ثروتمندشدن است به همین دلیل فقط در مسیر رسیدن به اهداف موانع و مشکلات را می بینند و دائم عقب نشینی می کنند. هر قدر به تغییر باورهای محدود کننده در ناخودآگاه بی توجهی  شود موانع و مشکلات بیشتری در مسیر قرار می گیرد و ثروت دورتر ودورتر می شود. مثال هایی از این باورهای نادرست که در ضمیر ناخودآگاه افراد وجود دارد: ۱- من هیچ وقت ثروتمند نمی شوم. ۲- برای به دست آوردن پول باید سختی های بسیار کشید. ۳- اگر ثروت زیادی به دست بیاورم دیگران فکر می کنند کلاهبردارم . ۴- من نمی توانم موفق شوم چون پدر و مادرم نیز همینگونه بوده اند. ۵-  ارزشمند بودن این است که در ازای پول کمتر، بیش تر از دیگران کار کنم. ۶- اگر ثروتمند شوم دیگران با من خوب برخورد نمی کنند. ۷- مدیریت کردن پول زیاد بسیار سخت است. ۸- پول آرامش و خوشحالی را از من می گیرد. ۹- هر زمان که پول خیلی زیادی داشته باشم پس انداز می کنم. ۱۰- هر کاری را که شروع می کنم موفق نمی شوم. ۱۱- داشتن ثروت معنوی نیست. ۱۲- من آن قدرت جادویی راکه باعث کسب درآمد می شود  ندارم. ۱۳-من باور دارم روز به روز ثروتمندان ثروتمند تر و فقیران فقیر تر می شوند. از آنجایی که ۹۵% اعمال، رفتارها و اتفاقات زندگی انسان در کنترل ضمیر ناخودآگاه است و ضمیر ناخودآگاه  دارای فهم و شعور نمی باشد، تک تک این کلمات و جملات را به دقت خارق العاده ای می پذیرد و به دنبال دریافت پاسخ آنها از دنیای بیرون می باشد. به همین علت فرد در مسیر جذب پول و درآمد فرصت ها را نمی بیند و دائم شکست را تجربه می کند و تنها راه جایگزین کردن باورهای جدید و مثبت و سازنده با باورهای اشتباه و محدود کننده قبلی، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه و استفاده از تکنیک های خودهیپنوتیزم می باشد تا بتوانید شکست ها، افکار منفی، ترس و ناکامی های گذشته را با باورهای مثبت، سازنده جدید نسبت به پول و ثروت جایگزین کنید و با قدرت و توانایی که دارید به موفقیت مالی و زندگی که استحقاق آن را دارید برسید.    

  نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

  captcha Refresh
  captcha Refresh
  علی سه چهاری:
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  نکات کلیدی را اشاره کرده اید من بسیار سپاسگزارمپاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  ممنون از همراهی شما.

  پاسخ

  مژگان بخشی:
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  با تشکر از پاسخ شما .میخام در مورد نحوه ى استفاده از بسته ى ثروت توضیحى برام بدین که چه وقتایى و چجورى انجام بدم ؟پاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام سرکار خانم بخشی شما باید ابتدا از گوش دادن به فایل سابلیمینال شروع کنید، بعداز چند روز که ذهنتان برای پذیرفتن تغییرات آماده شد به فایلهای هیپنوتراپی گوش دهید و  در صورتی که می خواهید بیش ترین تغییرات را از شنیدن فایل های صوتی-تجسمی به دست آورید حداقل زمان استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم(سابلیمینال و هیپنوتراپی) 21 روز می باشد، به زودی دستور العمل کامل استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم برای راحتی شما عزیزان بر روی سایت قرار می گیرد و در مورد فایل آموزش دهنده، شما می توانید آنها را در هر مکان و زمانی گوش دهید و  از آن نکته برداری کنید و سعی کنید که نکاتی را که یاد گرفته اید در زندگی و کار خود به کار ببندید. منتظر خبرهای خوب شما در همین صفحه هستیم. موفق باشید.

   

  پاسخ

  مژگان بخشی:
  ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  با تشکر از پاسخ شما.حالت دلتا و بتا کدوم حالت میشه ؟البته من بسته ثروت شمارو هم گرفتم اما هنوز شروع نکردم .اون رو چجورى گوش بدم ؟من در حال حاضر فایلهاى هیپنوتراپى بى کلام دیگه او رو هم گوش میدم میخام بدونم مشکلى نداره فایلى که از شما تهیه کردم رو همزمان با اون گوش بدم ؟پاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  حالت بتادرواقع حالت هوشیاری شماست. مغزانسان روزانه تقریبا 16ساعت دراین مرحله قراردارد. حالت دلتا مربوط به خواب عمیق است که ذهن انسان هر شب حدود 30 الی 40 دقیه دراین حالت قرار می گیرد. شما می توانید گوش دادن به 3 فایل این بسته را از همین امروز شروع کنید پ.خیر مشکلی از این بابت برای شما پیش نخواهد آمد، پیروز وسربلند باشید.

  پاسخ

  مژگان بخشى:
  ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام .وقت بخیر ،یک سوال دارم !من فایلهاى خود هیپنوتیزم رو انجام میدم و واقعا براى من معجزه کرده ،میخام بدونم وقتى من تو حالت خلسه میرم ذهن من تو حالت تتا میره یا الفا ؟اگه میشه حالت تتا رو برام توضیح بدین پاسخ

  مژگان بخشى :
  ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام .وقت بخیر ،یک سوال دارم !من فایلهاى خود هیپنوتیزم رو انجام میدم و واقعا براى من معجزه کرده ،میخام بدونم وقتى من تو حالت خلسه میرم ذهن من تو حالت تتا میره یا الفا ؟اگه میشه حالت تتا رو برام توضیح بدین پاسخ

  مجیدرشیدی
  مجیدرشیدی پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام سرکار خانم بخشی عزیز، خداروشکر. پیامتون انرژی ما را صد چندان خواهد کرد. خانم بخشی عزیز ذهن ما دارای 4مرحله بتا، آلفا، تتا ودلتا می باشد. شما با تکنیک های خودهیپنوتیزم می توانید هر سه سطح آلفا، تتا ودلتا را تجربه کنید. حالت تتا در هنگام خواب سبک فعال می شود. زمانی که شب به خواب می روید در ابتدا وارد مرحله خواب سبک می شویدکه در واقع تجربه مرحله تتا است. شما با گوش دادن به فایل های صوتی-تجسمی به راحتی مرحله آلفا را تجربه می کنید و می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید.

  پاسخ

  مهدی جانبکلو:
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۶
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  با سلام و درود فراوان.
  خیلی خوشحالم که با سایت پربار و بی نظیر شما آشنا شدم.تو شرایطی هستم که واقعا به مطالب شما نیاز داشتم.امیدوارم بتونم نهایت استفاده رو از راهنماییهای شما ببرم و مشکلاتم رو حل کنم.
  ارادتمند شما
  مهدی جانبکلوپاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۷
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  مهدی عزیز سلام،ما هم ازاینکه شما عضو سایت ما هستید خیلی خوشحال هستیم، امیدواریم که بتوانیم خدمات ارزنده ای به شما ارایه کنیم. موفق وپیروز باشید.

  پاسخ

  مسعود ایمان طلب:
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۵
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  عالیپاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۵
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام.ممنون از اظهار لطف شما

  پاسخ

  به اشتراک بگذارید

  عضویت در خبرنامه

  باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.


  ایمیل خود را وارد نمائید