• ورود کاربران
 • عضویت
 • کتاب زن باهوش

  کتاب زن باهوش

  برای مشاهده مشخصات مجوز کتاب زن باهوش کلیک کنید

  نویسنده:  صنم رشیدی

  نشر: فریور

  • شابک: 978-600-5399-89-9

  • موضوع: راه و رسم زندگی


  •  

  • زندگی چقدر زیباست. از لحظه لحظه‌ی آن لذت می‌برم و بهترین‌ها را تجربه می‌کنم، درونم پر از عشق است و تمام دنیا برایم زیبا و دوست داشتنی‌ست. همه را دوست دارم و همه مرا دوست دارند و از همه‌ی اطرافیان عشق دریافت می‌کنم. درونم پر از عشق است و هر روز پر و پرتر می‌گردد.

   من به دنبال عشق نمی‌روم و این عشق است که به دنبال من می‌آید، آن‌وقت خیلی‌ها دائماً به دنبال عشق هستند و برای رسیدن به آن دائماً تلاش می‌کنند اما باز آن را به دست نمی‌آورند. معادله‌ی جالبی بود به دنبالش نمی‌روی و به دنبالت می‌آید‌، وقتی به دنبالش می‌روی از تو فرار می‌کند.

    

   تصمیم گرفتم علت آن را بررسی کنم و ببینم که چرا وقتی من عشق را دوست دارم و آن را می‌خواهم و برای به‌دست آوردن آن تلاش فیزیکی خاصی نمی‌کنم‌، عشق را به بهترین شکل ممکن از همه‌ی اطرافیان دریافت می‌کنم اما کسانی که که آن‌را می‌خواهند و به خاطر به دست آوردنش تلاش‌های زیادی می‌کنند نه تنها آن را به دست نمی‌آورند بلکه وارد چالش‌ها و تنش‌های زیاد می‌گردند که عشق، احساسات و عاطفه نیز در آن‌ها نابود می‌گردد و نگرش آن‌ها نسبت به اطرافیان و انسان‌ها تغییر می‌کند.تصمیم گرفتم شروع کنم و ریشه این موفقیت را بیابم و آن را در اختیار تمام زنانی قرار دهم که زیبا آفریده شده‌اند و حق آن‌هاست که زیبا زندگی کنند.

    

   نمی‌دانم هم اکنون که این کتاب به دست شما رسیده است و در حال مطالعه این کتاب هستی در چه شرایط و چه موقعیتی هستی. اما ایمان دارم که در هر شرایط و موقعیت که هستی چه خوب چه بد مطالعه این کتاب و اعتماد به این کتاب و عمل کردن به تمرین‌های این کتاب  زندگی‌ات را متحول کند‌ و آرامش و عشق واقعی را برایت به ارمغان آورد ومن این کتاب را برا ی هر زن ایرانی واجب می دانم .چرا که آموزه های این کتاب حاصل سالها تحقیق و مطالعه و تجربه بر اساس زن ایرانی و زندگی در ایران می باشد. این کتاب به شما می آموزد که چگونه بدون اینکه کار خاصی انجام دهید محبوب و دوست داشتنی باشید و در روابط خود بیشترین عشق و محبت را دریافت کنید.

  •  

    

   هر کدام از ما انسان‌ها ممکن است در زندگی با مشکلات و مسائل مختلفی روبرو باشیم خیلی‌ها ممکن است در خانواده‌ای بزرگ شده باشند که آن خانواده را دوست ندارند و احساس کنند که آن خانواده مسیر و سرنوشت زندگی آن‌ها را تغییر داده و باعث ناراحتی و رنجش آن‌ها شده‌ و ممکن است خیلی‌ها با مشکل و مسائل مالی دست به گریبان باشند که هر چه قدر تلاش می‌کنند به نتیجه رضایت‌بخشی نمی‌رسند.

    ممکن است، خیلی‌ها با بحران و مسائل عاطفی روبرو باشند و تجربه شکست‌های عاطفی را داشته باشند‌ و ممکن است برخی مشکلات مالی و شغلی داشته باشند و شاید هزاران مسأله و مشکلی که ما اسم آن‌ها را ‌مسأله و مشکل نامیده‌ایم.

  •  

    

   دوست عزیزم دوست دارم قبل از این‌که این کتاب را شروع به خواندن کنی تصمیم بگیری به خودت تعهد بدهی  که  کتاب راکامل و بادقت مطالعه کرده و آموزه هایش را در زندگیت به کاربگبری و تغییر و تحولی که در زندگی دوست داری مشاهده کنی  وبعد با معرفی این کتاب و این آگاهی‌ها به کمک هم به دیگر مردم جهان این پیام را برسانیم تا آن‌ها هم بتوانند با استفاده از نیرو و انرژی عشق زندگی‌شان را در جهت مثبت و رسیدن به آرامش و خوشبختی متحول کنند.

    

   شاید ندانی که اکنون که این قلم را به دست گرفته‌ام تا برایت بنویسم چه احساسی دارم، تنها می‌خواهم بدانی که با تمام وجود دوستت دارم و به تو عشق می‌ورزم و دوست دارم تا تو‌هم به رویا و آرزوی قلبی‌ات برسی و لحظات رویایی و آرامش‌بخشی را در زندگی تجربه کنی. پس آغوشت را باز کن بگذار تا خداوند تو را در آغوش پر مهرش بگیرد و بهترین‌های آسمان و زمین را از آن تو کند. به تو قول می‌دهم، اگر همین اکنون باور کنی که بهترین عشق را در آغوش او به دست خواهی آورد، به طرز شگفت‌انگیزی عشق و فرا‌وانی از آن تو خواهد گردید.

  •  

    

   دوستت دارم

   صنم رشیدی

   

   

   

   

  فهرست:

  عنوان

  مقدمه

  فصل  اول :   خودراباورداشته باشید.............

  فصل دوم :   بار ناراحتی و مشکلات را خوئتان به تنهایی دوش نکشید..........

  فصل سوم زیباترین و توانمندترین آفریده ............

  فصل چهارم خودت را دوست بدار............

  فصل پنجم:   ازخودگذشتگی و فداکاری نکنید.........

  فصل ششم در عشق ورزیدن تعادل را برقرار کنید.........

  فصل هفتم:   همیشه احساس خودرا ابراز کنید..........

  فصل هشتمنقش خود را به عنوان یک زن حفظ کنید...........

  فصل نهم  :     اشتباهات رایج زنان.............

  فصل دهم  :    چگونه زنان قدرتمندو جذاب، دوست داشتنی و محبوب باشیم...........

  فصل یازدهم آیا واقعا مهم است که همسرمان چقدر مارادوست دارد......... ! !

  فصل دوازدهم  :   راه هایی برای اینکه ارتباطتان را باخداوند عاشقانه کنید.....

  فصل سیزدهم  :  رهاشو...........

   

  خرید محصول کتاب زن باهوش

  نکته: با خرید دانلودی این محصول:
  1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
  2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
  3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


  توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

  مطالب مرتبط

  • به اشتباهات خود بخندید
   به اشتباهات خود بخندید

   به اشتباهات خود بخندید:
     آیا تابحال توجه کرده اید که هرچه بیشتر اشتباهاتتان را جدی بگیرید، بیش تر اشتباه می کنید؟ و هرچه بیش تر مشکلاتتان را جدی بگیرید، مشکل بیشتری ایجاد می کنید؟ این به آن خاطر است که رفتار شما دنباله رو توجهتان است، هر جا که تمام انرژی شما انباشته شده است رفتارتان مطمئنا به دنبال آن است. وقتی ذهنتان مملو از جزئیات اشتباهات و مشکلات گیج کننده یا کشمکش است، توجهتان در بخش منفی محکم میشود. به این صورت وقتی چیزی را که اشتباها انجام دادید بزرگ کنید. زمانی که خودتان را خیلی جدی بگیرید، صحنه را برای تکرار اشتباه آماده می سازید. انرژی ذهنی ابزاری بسیار قدرتمند و یک استعداد نهانی مفید است. به هرحال این انرژی دو طرفه کار می کند. اگر انرژی شما منحصرا به سمت مشکلات و توجیهات متمایل باشد، این آن چیزی است که خواهید دید و تمایل به خلق آن خواهید داشت. اگر انرژی شما متمایل به فراوانی باشد، در هر حال، ذهنتان بیش تر در حالت خلاقیت (جستجو برای راه حل ها، دیدن فرصت ها، تقویت نکات مثبت) خواهد بود. ذهنتان برای دریافت راههای جدید و بهتری برای انجام کارها باز خواهد ماند. شما حالت پیروزی را خواهید داشت. از لحاظ مصرف انرژی، بسیار قدرتمندتر است که موافق موردی مثبت باشیم تا اینکه مخالف موردی منفی(طرفدار صلح به جای مخالف بودن با خشونت، طرفدار تعالی به جای مخالف بودن با معمولی بودن). اتخاذ تصمیم برای سخت نگرفتن اشتباهات و زنده دل ماندن بدان معنا نیست که پروائی ندارید یا اهمیتی به اشتباه نمی دهید. این فقط بدان معنا است که از تشدید مشکل با بیهوده بزرگ کردن آن پرهیز می کنید. یعنی درک می کنید که ارزش دیدگاه خود را حفظ کنید و حس شوخ طبعی خود را حتی موقع خصومت حفظ نمایید. در هر اشتباهی موقعیت برای شکوفایی استعداد نهانی وجود دارد. در هر مشکلی حل آن نهفته است. وقتی جریان را خیلی جدی بگیرید، با توانایی دیدن پاسخ آن مقابله می کنید. دفعه دیگری که اشتباه کردید به جای آنکه به طور معمول با آن روبرو شوید به خودتان پوزخند بزنید. ازسهولت و سرعت حل مشکل متعجب خواهید شد.

  • استیو جابز
   استیو جابز

   میلیاردری که حقوق سالیانه اش یک دلار بود

  • کمتر واکنشی و بیشتر پاسخگو باشید
   کمتر واکنشی و بیشتر پاسخگو باشید

   کمتر واکنشی و بیشتر پاسخگو باشید:
   بیش تر اوقات ما اصولا در کار و زندگی در دو حالت روانی به سر می بریم: حالت واکنشی و حالت پاسخگویی. حالت واکنشی حالتی است تنش زا. در این حالت احساس فشار عصبی می کنیم و قضاوت های  سریع داریم. دوراندیشی خود را ازدست می دهیم و همه چیزها را شخصی تلقی می کنیم. ناراحت، عصبی و درمانده می شویم. لازم به ذکر است وقتی در حالت واکنشی هستیم قابلیت قضاوت و تصمیم گیری در ما به شدت آسیب می بیند. تصمیماتی سریع می گیریم که اکثرا باعث پشیمانی ما می شوند. دیگران را عصبی کرده و باعث بروز بدترین حالات آنها می شویم. وقتی شانس در خانه ما را می زند، اغلب آنچنان آشفته و درمانده هستیم که آن را نمی بینیم. اگر هم آن را ببینیم معمولا بیش از حد سخت گیری و منفی بافی می کنیم. از سوی دیگر، حالت پاسخگویی، آرام ترین حالت ذهن ما است. در حالت پاسخگویی قرار داشتن، یعنی ما بردبار هستیم. دیدی کلی تر داریم و موضوع را کم تر شخصی می کنیم. به جای این که خشک و لجباز باشیم. انعطاف پذیر و آرام هستیم. در حالت پاسخگویی، در بهترین وضعیت خود هستیم. باعث بروز بهترین های دیگران می شویم و مشکلات را موقرانه حل می کنیم. وقتی فرصتی پیش آید، با ذهنی باز آن را می نگریم. پذیرای فراوانی هستیم.
   وقتی از تفاوت های جدی این دو حالت آگاه باشید، متوجه خواهید شد که در کدام یک از آنها قرار دارید. متوجه احساسات و رفتار خود در هر حالتی می شوید. خود را در حالت واکنشی غیر منطقی و منفی و در حالت پاسخگویی ذهن آرام و عاقل خواهید یافت، فقط آگاهی از پویایی های متفاوت ذهن، در را به روی تغییرات عظیمی در زندگی شما باز خواهد کرد. به مرور متوجه خواهید شد که چه زمانی در حالت واکنشی ذهن هستید. ناشکیبایی خود را احساس خواهید کرد. وقتی چنین اتفاقی رخ داد. فقط به خود بگویید وای دوباره شروع کردم یا چیزی شبیه این. هر پذیرش ساده ای این نتیجه را در بر خواهد داشت. وقتی متوجه حالت واکنشی خود می شوید آن را می پذیرید. آگاه شدن و پذیرفتن واکنشی بودن توام با درک اینکه همیشه پاسخگو بودن نتیجه بخش تر است، به شما در دیدن سریع حالت واکنشی کمک می کند و شما را در حالت ذهنی پاسخگویی بیشتر قرار می دهد. حالت پاسخگویی ذهن زمینه مساعدی برای موفقیت است. وقتی ذهنتان روشن و آرام باشد یک کانال باز برای فراوانی و لذت آماده می کنید. رابطه مستقیم و واضحی بین مقدار زمانی که در حالت ذهنی پاسخگویی هستید و سطح موفقیت شما وجود دارد. هرچه بیشتر خود را دور از واکنش نگه دارید، فرصت های بیشتری بروز خواهند کرد. از هم اکنون آغاز کنید، قدرت پاسخگویی را برای ایجاد موفقیت به کار ببرید.
      

  محصولات مرتبط

  نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

  captcha Refresh
  captcha Refresh
  پرستو حسینی:
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام. اگر کتاب زن با هوش را چاپی بخواهیم برایمان ارسال کنید هزینه کتاب چقدره؟من قزوین هستم.فایل نمی تونم بخونمپاسخ

  فاطیما قزل ایاق:
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام ودرود فراوان
  خانم رشیدی عزیز من دوباره کتاب زن باهوش خوندم و قسمت تمرین های آن را در ورد ذخیره کردم و به صورت جدی تمرین های آن را انجام می دهم من اوایل ازدواج همین مشکلات را داشتم به مرور با خواندن کتاب های بسیار و آزمایش و خطا فهمیدم که روشم را عوض کنم به همین دلیل با خواندن این کتاب به نوعی همزاد پنداری کردم و این کتاب را به دختران و زنان جوان توصیه می کنم و به دخترم این کتاب را هدیه می دهم .
  اراتمند ودوستار شما

  من این محصول را در تاریخ 1395/04/10 خریده ام
  پاسخ

  حدیثه پوراکبر کرانی:
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۱
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  با سلام. من کتاب زن باهوش روبصورت آنلاین خریداری کردم ولی لینک دانلودش برام نیومد .فقط یه پیغام داد که برای دانلود از دانلود منیجر استفاده کنید .الان کتاب من وهزینه ای که پرداخت کردم چی میشه.لطفا پاسخگوباشید ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

  من این محصول را در تاریخ 1395/04/21 خریده ام
  پاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۱
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام خانم پور اکبر لینک دانلود کتاب در بخش سفارشات من پروفایل شما وجود دارد.شما می توانید با استفاده از اینترنت دانلود منیجر به راحتی کتاب را دانلود کنید.پیروز و سربلند باشید.

  پاسخ

  علی رضا:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام. لطفا نحوه تهیه این کتاب را به صورت کاغذی اعلام بفرماییدپاسخ

  نسرین:
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
  illegal0 downvote0 | 1upvote

  سلام برشما.من کتاب رابه صورت کاغذی می خواهم نه دانلودی .زیرا می خواهم با اجازه سرکارخانم رشیدی بعداز مطالعه آن را در اختیار خانم هایی فامیل که در زندگی مشکلاتی دارند قرار دهم.لطفا برای تهیه آن راهنمایی بفرمایید.بسیارسپاسگزارم.پاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام،روزتون بخیر، شما با خرید محصول دیجیتالی در عرض چند دقیقه به فایل کتاب دسترسی پیدا می کنید، درضمن 20درصد هم به کیف پول شما اضافه می شود که می توانید در خرید محصولات دیگر از آن استفاده کنید. در واقع خرید دیجیتالی کلیه محصولات سایت مزیتهای فوق العاده ای برای شما دارد. در واقع هزینه پست هم پرداخت نمی کنید. با تشکر فراوان از شما

  پاسخ

  ناهید پورشریفی:
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  من کتاب رو بصورت کاغذی و چاپ شده میخوام داشته باشم، از کجا می تونم تهیه کنم.پاسخ

  زهرا یزدی:
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۲
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  با تشکر وسپاس فراوان واقعا زیبا و آموزنده بودپاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۲
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سپاس از اظهار لطف شما، حتما تمرینات داخل کتاب را هم انجام دهید، ما منتظر شنیدن خبرها و اتفاقات بسیار عالی از جانب شما هستیمپاسخ

  محمد محبی:
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام
  این کتاب بصورت فیزیکی هم موجوده؟

  من این محصول را در تاریخ 1394/06/20 خریده ام
  پاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام محمد عزیز .بله این کتاب به صورت فیزیکی هم وجود دارد.

  پاسخ

  فرشید حیدری
  فرشید حیدری:
  ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
  illegal0 downvote0 | 1upvote

  با سلام
  همسر من هم این کتاب رو خریداری و مطالعه کرده به نظر من فوقولعاده شده هم خودش خیلی راضیه هم من
  متشکرپاسخ

  حمید عسگری:
  ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
  illegal0 downvote0 | 1upvote

  باسلام
  من این کتاب را مطالعه نکردم .اما همسرم این کتاب راتهیه و مطالعه کرده است و از زمانی که این کتاب را مطالعه کرده به قدری رفتارش فرق کرده که احساس می کنم نمی شناسمش. احساس خیلی خوبی دارم و احساس می کنم درین ده روزه اخیر که انقدر رفتارش تغییر کرده خیلی بیشتر دوستش دارم و دلم برایش تنگ می شود.تاقبل ازین شبها سعی می کردم دیرتر بیام منزل اما درین روزها به طرز عجیبی دلم میخواد زودتربیام خونه و کنارهمسرم باشم .خیلی سعی کردم این کتاب را ازش بگیرم و مطالعه کنم اما کتاب را درمنزل پنهان می کند که من نتئانم بخوانم انقار خانم رشیدی ازشون خواسته که همسرتان به هیچ عنوان نخواند.نمیدونم درین کتاب ایشان چه چیزی نوشته اند اما هر چه که هست خدا سایه ایشان را از سر مردان ایرانی کم نکند که با نوشتن یک کتاب این چنین تحولی در زنان ایجاد می کنند.
  ایکاش اجازه مطالعه این کتاب را به آقایان هم می دادید.باتشکرپاسخ

  مریم رحیمی:
  ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
  illegal0 downvote0 | 1upvote

  من این کتاب را درسمینارکسب ثروت استاددر اصفهان خریداری کردم و به قدری اسم این کتا ب و طرح جلد آن جذاب بود که به محض رسیدن به منزل بعد ازسمینارشروع به مطالعه کردم و تا زمانی که کتاب به اتمام برسد نتوانستم کتاب را رها کنم و به قدری این کتاب با من ارتباط برقرارکرد و روی من تاثیرگذاربود که در برخی از بخش های کتاب اشک ریختم و با تمام وجود از خدا به خاطر وجود و حضور خانم رشیدی شکرگزاری کردم . نمیدونم چگونه می توانم ازایشان به خاطر کتاب بی نظیرشان که نهایت عشق و احساس نسبت به انسان ها درآن نمایان است قدردانی کنم که شایسته قلب بزرگ و روح زیبای ایشان باشد!! این کتاب دید من را به زندگی تغییرداد و دریچه های جدیدی از زندگی را به روی من بازکرد .با تمام وجود از ایشان به خاطراین کتاب سپاسگزارم و امیدوارم این سعادت راداشته باشم که کتابهای دیگر ایشان را هم مطالعه کنم. با آرزوی موفقیت های روزافزون برای استاد رشیدی. آیا ایشان در اصفهان هم دوره ها و کارگاههای آموزشی برگزارخواهند کرد که مردم اصفهان امکان حضور در آنها را پیداکنند ؟

  پاسخ

  خرید این محصول

  به اشتراک بگذارید

  عضویت در خبرنامه

  باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.


  ایمیل خود را وارد نمائید